+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby Riko

Klíčová slova: Stavební,zednické práce rekonstrukce bytů obkladu

E-mail: info@stavby-riko.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2011

Popis: Stavební,zednické práce a rekonstrukce bytů a domů, obklady dlažby, sadrokarton bytové jádra,zateplení fasád,výkopová práce,betony,zakládání staveb, instalatérské a elektro práce,vyklízení budov a úklid

Web: www.stavby-riko.cz

Další související informace

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Bros 2000, stavební firma

Rekonstrukce, stavební, stavební materiály,reality – Stavební rekonstrukce, obchod stavební materiály, stavební správa firem, domů. Reality prodej, pronájem. Bytový servis. Stavební rekonstrukce, obchod stavební materiály, stavební správa firem, domů. Reality prodej, pronájem. Bytový servis.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.