+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby Riko

Klíčová slova: Stavební,zednické práce rekonstrukce bytů obkladu

E-mail: info@stavby-riko.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2011

Popis: Stavební,zednické práce a rekonstrukce bytů a domů, obklady dlažby, sadrokarton bytové jádra,zateplení fasád,výkopová práce,betony,zakládání staveb, instalatérské a elektro práce,vyklízení budov a úklid

Web: www.stavby-riko.cz

Další související informace

Česká všeobecná stavební,

stavba, stavební, stavební firma, zateplení, – Kvalitní zateplení obvodových fasád je důležitou součástí stavební rekonstrukce budov. Společnost úspěšně realizovala celou řadu zakázek, máme zkušenosti se zateplováním panelových domů, historických budov a novostaveb. Zaměstnáváme řadu odborníků ze všech stavebních profesí a jsme schopni realizovat zakázku od začátku do konce a kompletně ručíme za kvalitu všech prováděných dílčích kroků. Na základě osobní zkušenosti pracujeme pouze s osvědčenými stavebními technologiemi a materiálem známých značek. Používáme osvědčené zateplovací systémy značky Baumit, Terranova a Caparol.

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Načítání trvalo 0.2581 sekund.