+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavebná činnosť

Klíčová slova: stavba, projekt, stavebné povolenie, rodinný dom

E-mail: atelierlo@atelierlro.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2014

Popis: Vykonávame pre klienta podľa jeho požiadaviek kompletné projekty stavieb na kľúč a to od investičného zámeru, architektonickej štúdie, projektu pre územné rozhodnutie, pre stavebné povolenie, realizačný projekt, inžinierskej činnosti až po realizáciu diela.

Web: www.atelierlo.eu

Další související informace

Penzion U Zralých

ubytování, penzion, rodinný penzion – Nabízíme ubytování v soukromí v rodinném domě se zahradou, situovaném v klidné části Prahy 9 - v Čakovicích. Nedaleko od domu je zastávka bus MHD k metru trasa C(Letňany).V blízkosti je PVA Letňany, OC Letňany, Aquapark LAGOON Letňany. Naši hosté mohou využít možnost parkování svého auta v zahradě u domu. K dispozici máme 3 dvoulůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový, a 1 třílůžkový apartmán s kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní umyvadlo, sprchu a WC.

Vyklizení bytů, domů, kanceláří

Výkup, likvidace pozůstalostí, vyklízení bytů, dom – Dovolte nám nabídnout naše služby. Vyklízíme byty, domy, kanceláře, sklepy, půdy, garáže, sklady, zahrady, pozemky. Vykoupíme a zlikvidujeme pozůstalost. Naše společnost od Vás vykoupí starý nábytek, knihy, porcelán, hračky, obrazy, hodiny, hudební nástroje, svítidla, koberce, domácí potřeby, nářadí a další…

Revital Haus s. r. o.

Aktivny dom , drevostavba, ekologická stavba, niz – REVITAL- HAUS je stavebná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu so zameraním na výstavbu nizkoenergetických domov. Aktívnych domov z prírodných materiálov a inovatívnych technologií. REVITAL- HAUS je stavebná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu so zameraním na výstavbu nizkoenergetických domov. Aktívnych domov z prírodných materiálov a inovatívnych technologií.

Načítání trvalo 0.0788 sekund.