+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební a strojní zámečn

Klíčová slova: drapáky, hydraulika, stavební zámečnictví, strojní

E-mail: jk.kovo.rudimov@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2008

Popis: Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová.Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová. Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová.

Web: www.jkkovo.cz

Další související informace

Stavební spoření

stavebni sporeni – Složité řešení bytové situace má mnoho východisek, které samozřejmě mohou být správné. Pro tyto případy existuje na našem trhu stavební spoření, které v rozhodující míře dokáže lidem, kteří přemýšleli dopředu a nějakou formu tohoto spoření si zajistili.

Zámečnické práce Praha

Zámečnické práce, stavební zámečnictví, Praha – Zámečnické práce – ploty, mříže, balkónové zábradlí, schodiště, přístřešky, vjezdová vrata. Opravy kontejnerů, povrchová úprava kovů ( nanášení práškové barvy dle přání zákazníka ).

Stavební dozor

stavební dozor,technický dozor,stavby,byty,ČKAIT, – Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v České republice pro investora. Dále přejímku bytů a domů od developerů či stavebních firem pro budoucí majitele. Dozorovou činností se rozumí dle stavebního zákona č.183/2006 Sb. kontrola kvality, prostavěnnosti, kontrola soupisů provedených prací, rozpočtů, zakrývaných konstrukcí, termínů, fotodokumentaci, přejímky etap stavby, objektů, díla.

Načítání trvalo 3.0351 sekund.