+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební a strojní zámečn

Klíčová slova: drapáky, hydraulika, stavební zámečnictví, strojní

E-mail: jk.kovo.rudimov@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2008

Popis: Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová.Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová. Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová.

Web: www.jkkovo.cz

Další související informace

Stavební firma SG Stav

stavebni firma, stavby, rekonstrukce, zatepleni, p – Naše stavební firma nabízí tyto činnosti: provádění staveb, rodinné domy na klíč, rekonstrukce, zateplení fasád, montáž a prodej plastových oken. Podívejte se na naši webovou prezentaci..

Stavební firma QR STAV

stavební firma, stavební práce, stavba rodinných – Stavební firma QR STAV. Stavební práce, stavby rodinných domů, sádrokartonářské práce, fasády, zateplení domu, nátěry fasád, rekonstrukce fasád, zateplení fasád a střech, pokládka zámkové dlažby, výškové práce, kontejnerová přeprava, kácení stromů.

Dřevovýrobky pro stavebni

řezivo truhlářské i stavební – Dodáváme stavební a truhlářské řezivo, palubky, deskové materiály, dveře SAPELI a MASONITE atd. Dále nabízíme formátování a hranění deskových materiálů, hoblování a impregnace řeziva. Zajišťujeme dopravu, poradenství a tvorbu nářezových plánů.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.