+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební a strojní zámečn

Klíčová slova: drapáky, hydraulika, stavební zámečnictví, strojní

E-mail: jk.kovo.rudimov@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2008

Popis: Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová.Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová. Vše pro vaši stavbu, výroba strojních součástí na zakázku jak kusová, tak I sériová.

Web: www.jkkovo.cz

Další související informace

Stavební firma-kvalita

stavebni firma, projektove prace, domy na klic – Provádíme stavby na klíč včetně projekce a veškeré rekonstrukční práce v občanské a bytové výstavbě. Provádíme montáže a opravy vnitřních rozvodů vody a kanalizace, venkovních kanalizací,elektroinstalační, tesařské, pokryvačské a klempířské práce.

Stavební výtahy GEDA

Stavební výtahy,Půjčovna – Půjčovna a prodej: stavební výtahy (osobní, nákladní, šikmé, svislé) především od firmy GEDA. Provádíme montáž, demontáž, dopravu výtahů. Při dlouhodobém pronájmu poskytujeme slevy. Všechny stavební výtahy GEDA splňují bezpečnostní předpisy EU.

HYDROMA, spol. s r.o.

hydraulika, hydraulické čerpadlo, hydromotor, hydr – Vyrábíme typově různé hydraulické agregáty s elektronickým ovládáním a zabezpečíme kompletní servis hydraulických komponent. Hydraulika na míru, nově i v našem e-shopu.Vyrábíme typově různé hydraulické agregáty s elektronickým ovládáním a zabezpečíme kompletní servis

Načítání trvalo 2.9539 sekund.