+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební činnost

Klíčová slova: stavba nových rodinných domků na klíč

E-mail: info@stavebni-cinnost.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2009

Popis: Provádíme stavbu nových rodinných domků na klíč, rekonstruujeme rodinné domky, bytové domy, byty, prodejny. Také provádíme rekonstrukce fasád rodinných domů a rekonstrukce fasád bytových domů či zateplení budov.

Web: www.stavebni-cinnost.cz/

Další související informace

Prase a gril

Gril grilování sele půjčovna párty na klíč maso – Půjčovna grilů, grilovací párty na klíč. Dodávka masa na gril - vepřové, kuřecí, krůtí a možnost dalšího - i exotické. Zajištění obsluhy. Prodej grilů, obchodní služby v oblasti potravinářského průmyslu. Zprostředkování obchodu a služeb.

Stavíme pro vás

stavební práce,stavby,zateplování,stavby na klíč – STARNIT s.r.o, moderní stavební společnost zrealizuje všechna přání zákazníků a investorů. Firma se zkušenostmi na trhu stavebních prací poskytuje kvalitní a komplexní služby.Několik let zkušeností na stavebním trhu je zárukou spokojenosti našich zákazníků. Provádíme stavby na klíč, zateplení budov, rekonstrukce a stavby pro investory. Garantujeme vysokou kvalitu stavebních prací.

Střechy na klíč Choceň

Střechy na klíč Choceň, Pokrývačské práce – Firma STŘECHY MARTINEK - CHOCEŇ realizuje střechy na klíč již od roku 1995. Zajišťujeme také pokrývačské práce, klempířské práce a tesařské práce v lokalitě Choceň, Vysoké Mýto, Litomyšl atd. Střechy na klíč Choceň, pokrývačské práce.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.