+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební dotace

Klíčová slova: dotace, zateplení, zelená úsporám, stavební projek

E-mail: dotace@stavebnidotace.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2009

Popis: Stavební dotace - jsme stavební projekce plně specializovaná na dotační program zelená úsporámJedná se o podporu vybraných opatření úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie. Program je určen pro vlastníky rodinných a bytových domů (nepanelákové technologie) pro fyzické osoby a společenství vlastníků bytových domů, bytová družstva atd. Cílem je snížení emisí oxidu uhličitého a emisí dalších znečišťujících látek a nastolení dlouhodobého trendu trvale udržitelného bydlení.

Web: www.stavebnidotace.cz

Další související informace

Státní dotace - zateplení

zateplení, zateplení domu, dotace, státní dotace – Informační stránka o státních dotacích na zateplení domů z programu Zelená úsporám. Státní dotace na výměnu oken, dveří, zateplení stěn domů, využití obnovitelných zdrojů energie a výstavbu pasivních domů. Stránka informuje o způsobu a možnostech žádání o dotace a tedy i o tom, jak ušetřit nejen značné peníze, ale i energii a zároveň snížit emise znečišťujících látek.

Vaše dotace

Dotace, zateplení, výměna oken, ekologické vytápěn – Aktuální informace o dotacích z programu Zelená úsporám. Přečtěte si nejnovější články o možnostech získání dotace na zateplení rodinného domu, výměnu oken i ekologické vytápění od Státního fondu životního prostředí.

Komínové nástavce - KN

zelená úsporám, ekologická daň, komínový nástavec – Komínové nástavce, naše řešení na ekologickou daň. Snižte si náklady na vytápění a ohřev vody použitím komínového nástavce. Dáte tak zelenou úsporám a snížíte emise škodlivých plynů. Ochráníte rodinu před otravou CO2. Zamezíte zafoukávání komínů.

Načítání trvalo 0.0503 sekund.