+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební Dozor Ostrava

Klíčová slova: stavební dozor, stavbyvedoucí,projekční činnost

E-mail: info@stavebni-dozor-ostrava.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2011

Popis: Nabídka komplexních služeb v oblasti řízení projektů, řízení realizace staveb a projektování. Stavební dozoro, stavbyvedoucí, tvorba rozpočtů, projekční činnost, odborné poradenství, přejímky bytů a nemovitostí, reklamační servis, revitalizace na klíč.

Web: www.stavebni-dozor-ostrava.cz

Další související informace

Stavební dozor

stavební dozor, kontrola kvality provedení staveb – stavební dozor, kontrola kvality provedení staveb, kontrola staveb v zájmu investora, přejímky bytů, dohled nad prováděním stavebních prací, provádím kontrolu předané projektové dokumentace, kontrolu předání a převzetí staveniště dodavatelem, dohlížím nad vlastním prováděním stavebních prací, jakost dodaných materiálů a výrobků

Ing. Karel Zubalík

stavební dozor – Nezávislá jihomoravská inženýrská a poradenská kancelář hájící zájmy svých klientů. Zajišťujeme poradenskou a konzultační činnost, zpracování stavebních posudků, projektové řízení a stavební dozor.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.