+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební dozor Plzeň

Klíčová slova: technický stavební dozor, dozor na stavbě

E-mail: jsd@stavebni-dozor-suchy.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2012

Popis: Ve funkci stavebního dozoru poskytuji firmám a jednotlivcům tyto služby – zajištění stavebního povolení, pomoc s výběrem projektanta a zhotovitele stavby, kontrola projektové dokumentace, zajištění kolaudace aj.

Web: www.stavebni-dozor-suchy.cz

Další související informace

Stavební firma-kvalita

stavebni firma, projektove prace, domy na klic – Provádíme stavby na klíč včetně projekce a veškeré rekonstrukční práce v občanské a bytové výstavbě. Provádíme montáže a opravy vnitřních rozvodů vody a kanalizace, venkovních kanalizací,elektroinstalační, tesařské, pokryvačské a klempířské práce.

Kvalitní stavební práce

Stavební práce,Zednické práce,Stavby na klíč – Kvalitní stavební práce pro vás zajistí stavby na klíč, stavební práce, zednické práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplení fasád, půdní vestavby, obkladačské práce, sádrokartonářské práce a další stavební práce v lokalitě Jičín.

Zdeněk Lazárek

Technický dozor stavebníka, koordinátor BOZP – Autorizovaný stavitel,technický dozor stavebníka, projektová činnost, poradenství ve stavebnictví, koordinátor BOZP, nová zelená úsporám, demolice staveb. Autorizovaný stavitel,technický dozor stavebníka, projektová činnost, poradenství ve stavebnictví, koordinátor BOZP, nová zelená úsporám, demolice staveb.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.