+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební dozor Plzeň

Klíčová slova: technický stavební dozor, dozor na stavbě

E-mail: jsd@stavebni-dozor-suchy.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2012

Popis: Ve funkci stavebního dozoru poskytuji firmám a jednotlivcům tyto služby – zajištění stavebního povolení, pomoc s výběrem projektanta a zhotovitele stavby, kontrola projektové dokumentace, zajištění kolaudace aj.

Web: www.stavebni-dozor-suchy.cz

Další související informace

norman rourke pryme

stavební dozor – Zajišťujeme projektové řízení, technický a stavební dozor, finanční a nákladový dozor, finanční řízení staveb, přípravu a realizaci staveb. Dále nabízíme zastupování investora, organizaci výběrových řízení, analýzu projektu a investiční poradenství.

SV Real Technický dozor

Technický dozor investora, Znalecké odhady – Hlavní náplní společnosti je poskytování kompletní technické pomoci při realizaci stavebního záměru, tzn. od zahájení přípravy přes technivký dozor až po úplné dokončení stavby a jejímu předání investorovi.

Stavební projekty na klíč

stavební projekt,projekt na klíč,stavební povolení – Zabýváme se tvorbou projektů stavebních objektů všech kategorií a to přesně podle Vašich představ, tedy dodávkou projektu "na klíč". Už žádné shánění razítek, obcházení úřadů, nebo shánění náležitostí stavebního povolení.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.