+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební firma Ideastav

Klíčová slova: stavební firma, developerské projekty

E-mail: pipan@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: U svých zákazníků se prezentujeme především vysokou kvalitou realizovaných prací, termínovém plnění smluvních ujednání, odpovědným a profesním přístupem. Naším krédem je maximální spokojenost objednatele.

Web: www.ideastav.cz

Další související informace

SaK s.r.o. Stavební firma

stavební firma,Litomyšl – Hlavním oborem činnosti je provádění stavebních prací. Od počátku založení se zabýváme zejména výstavbou inženýrských sítí a průmyslových staveb. V oblasti individuálních zakázek pak kompletní realizací rodinných domů a ostatních soukromých staveb včetně rekonstrukcí.

Stavební firma B + P

Stavební firma – Nabízíme stavby rodinných domů na klíč. Provádíme rekonstrukce a přestavby, zateplování budov, fasády, strojní omítky, obklady, dlažby a ostatní stavební práce. Od roku 1990 nabízíme svá řešení v profesionální kvalitě a za přijatelné ceny.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.1937 sekund.