+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební firma Liberec

Klíčová slova: Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr

E-mail: info@zestavby.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2011

Popis: Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Web: www.zestavby.cz

Další související informace

Stavby a přestavby domů

stavební firma, přestavby, stavební práce – Kompletní stavba domů a další stavební práce na klíč, dřevěné i zděné domy, chaty a garáže, od betonování základové desky přes podlahy, vyzdívání a omítky až po krovy a střechy. Stavby a přestavby, renovace domů, bytů, koupelen a staveb všeho druhu. Výstavba energetických domů a dřevostaveb, stavba garáží, zahradních domků a altánků. Zahradní chodníky, příjezdové cesty, kamenné zídky a oplocení pozemků. Kompletní převedení interiérů staveb včetně omítek, malování, elektrické instalace, vody a topení. Součástí renovace domů a bytů jsou taky bourací práce a odklizení stavebního odpadu. Na financování stavebních prací můžeme vybavit půjčku nebo hypotéku s nízkým úrokem.

Stavební firmy

stavební firma, stavební práce, stavebnictví – Sháníte kvalitní stavební firmu, na kterou se budete moci spolehnout? Připojte se k mnoha spokojeným zákazníkům stavební firmy Hradec Králové Jana Marka. Firma vám garantuje zajímavé ceny a rychlé dokončení prací. Navštivte naše stránky.

Stavební povolení

stavební povolení, ohlášení stavby – Stavebni-povoleni-elektronicky.cz je projekt, který Vám velmi usnadní získání stavebního povolení nebo ohlášení stavby. Cena od 5.000 Kč. Maximální rychlost vyřízení, 100% kontrola nad dokumenty a spolehlivost.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.