+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

stavební firma Most

Klíčová slova: PH stav, Most, stavební firma, zateplování,

E-mail: ph-stav@ph-stav.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2011

Popis: Stavební firma PH stav byla založena v roce 2008. Naší hlavní činností je zateplování rodinných domků, panelových domů a průmyslových objektů. Dále se naše firma začala specializovat i na pokládání dlažby, obkladů a kompletní realizaci interierových a exterierových řešení.

Web: www.ph-stav.cz

Další související informace

FANA, s.r.o.

stavební izolace, podlahové vytápění, zateplování – Činnost je zaměřena na výrobu stavebních izolací podle vlastních patentovaných technologií, z nichž největšího zájmu dosahují systémy podlahového vytápění, kotvicí technika a renovační, sanační a zateplovací systémy.

IGI Bau - Stavby na klíč

stavby na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, – Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme také projektové zpracování, potřebnou dokumentaci a povolení.

BKP GIPS System

Montáž sádrokartonu, montáž minerálních podhledů, – Nabízíme dodávku a montáž sádrokartonu, minerálních podhledů a systémů souvisejících se suchou výstavbou jako půdní vestvaby, podkroví, zateplování, sádrokartonové příčky a suché podlahy..............

Načítání trvalo 0.0575 sekund.