+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební firma Praha

Klíčová slova: Stavební firma Praha, Stavba domů, Zateplení fasád

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2013

Popis: Stavební firma KORSUNS s.r.o. sídlí ve městě Praha a disponuje širokou nabídkou stavebních prací. Mezi hlavní specializace patří stavba domů, rekonstrukce bytů, zateplení fasád a vodoinstalace. Stavební firma Praha, stavba domů, zateplení fasád

Web: www.stavby-korsuns.cz

Další související informace

zateplení fasád HODIS

zateplení budov Brno, zateplení fasád, hydrizolace – Společnost HODIS Brno poskytuje zateplení fasád, zateplení budov a zateplení panelových domů. Dále provádíme hydroizolace, zednické a malířské práce pro Brno a celou ČR. Specializujeme se na hydrizolace střech a výrobních hal.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.