+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební firma Stamoplast

Klíčová slova: rekonstrukce,novostavba,bytové jádro,izolace,

E-mail: stamoplast@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2012

Popis: Stavební firma STAMOPLAST provádí veškerou stavební činnost. Mezi naše služby patří rekonstrukce bytových jader, adaptace bytů, opravy balkonů, nové stavby domků, vodoinstalace, obklady a dlažby, izolace proti vodě, pokládku podlah.

Web: www.stamoplast.cz/

Další související informace

Rekonstrukce bytů

rekonstrukce,bytů,koupelen,bytová jádra, j – Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a interiérů se specializací na panelové byty. Provádíme výstavbu bytových, kancelářských a obchodních prostor, projekční a inženýrskou činnost a vešké řemeslné práce.

Termovizní měření staveb

Termovizní měření,termokamera,termovize,stavba, – Provádíme termovizní měření staveb, průmyslových a elektro zařízení, které je velmi účinným nástrojem na kontrolu kvality provedených prací ve stavebnictví a průmyslu.Lze tak předcházet nežádoucím výpadkům výroby = finančním ztrátám nebo dokonce požárům

Izolácie striech

izolácie striech, terasy, bazény, zelené strechy, – Spoločnosť AQUAIZOL, s.r.o. aktívne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Rozhodujúcou náplňou činnosti spoločnosti sú izolácie a rekonštrukcie striech. ------------------------------------------------------------------------------- Od svojho vzniku sme realizovali viac ako 150 projektov týkajúcich sa hydroizolácií a opráv striech. Naši zamestnanci preto majú bohaté skúsenosti, pričom si svoje vedomosti dopĺňajú pravidelným preškoľovaním. ------------------------------------------------------------------------------ Našou prioritou je kvalitne odvedená práca bez reklamácií. Tu máme v porovnaní s konkurenciu rozhodne navrch. Dôraz kladieme aj na ďalšie priority, medzi ktoré patrí rýchla dodávka, dodržiavanie dohodnutých termínov a priaznivá cena.

Načítání trvalo 0.1972 sekund.