+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební firma Szolár

Klíčová slova: stavební firma, stavební práce

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: Provozování stavebních, zednických, zemních, zámečnických a uměleckých prací. Stavební firma Szolár vznikla v roce 1990 , díky své více jak desetileté existenci jsme vybaveni širokým sortimentem strojů a zařízení. Vlastníme certifikáty ISO.

Web: www.szolar.cz/

Další související informace

Drainage s.r.o.

servis, údržba, ploché střechy, stavební práce – Drainage s.r.o., zajišťuje pravidelný servis a údržbu plochých střech, jelikož i bezúdržbová střecha vyžaduje pravidelnou péči. Správná a pravidelná údržba může prodloužit životnost Vaší střechy o desítky let.

Stavební firma B + P

Stavební firma – Nabízíme stavby rodinných domů na klíč. Provádíme rekonstrukce a přestavby, zateplování budov, fasády, strojní omítky, obklady, dlažby a ostatní stavební práce. Od roku 1990 nabízíme svá řešení v profesionální kvalitě a za přijatelné ceny.

Primatep s.r.o.

Primatep, komíny, stavební práce, zateplení – Primatep: Komplexní řešení od projektu po realizaci. Stavební práce, to je náš hlavní obor. Ať jde o klasickou stavební činnost, zateplení, nebo montáže komínů, či kominické služby a poradenskou činnost. Stránky stavební firmy z Teplic, která funguje již od roku 1999.

Načítání trvalo 0.1645 sekund.