+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební lasery Mikrofyn

Klíčová slova: stavební, rotační, nivelační, potrubní laser

E-mail: geopen@geopen.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Nabizíme široký výběr kvalitních stavebních laserů Mikrofyn. Vyberte si spolehlivý rotační laser, nivelační laser, sklonový laser nebo potrubní laser. Zavádíme systémy pro automatizované řízení zemních strojů.

Web: www.mikrofyn.cz

Další související informace

Geprostav Hodonín v.o.s.

geodeti,Hodonín,Projektování,geodézie,stavební – Naše společnost zajišťuje komplexní servis pro investora. Od realizace všech druhů geodetických činností od zpracování geometrických plánů, zpracování různých typů smluv, zápis staveb a listin do katastru nemovitostí přes projekční činnost pro přípravu stavebního díla od návrhu stavby konzultovaného se zadavatelem, přes zpracování přípravné dokumentace a dokumentace pro územní řízení, zpracování dokumentace pro stavební povolení a realizační dokumentace, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby. V rámci inženýrské činnosti zajišťujeme vyřízení územních, stavebních a povolení a kolaudačních rozhodnutí, taktéž provádíme stavební a autorské dozory při realizaci staveb.

IM servis - stavební činn

stavební, stavby, domy, rodinné domy, výstavba, re – Stavební společnost zaměřená na rekonstrukce a výstavbu budov a rodinných domů se zaměřením na maximální snížení režijních nákladů při vysoké kvalitě a rychlosti dodávaných prací. Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, bytových jednotek, objektů pro podnikání.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.