+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební odpad

Klíčová slova: stavební, odpad, drtiče, třídiče, recyklace, suť,

E-mail: info@stavebniodpad.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ??jna 2012

Popis: Stránka se zabívá stavebním odpadem a jeho zpracováním, drcením, tříděním a recyklaci. Dále se stránka také zabívá recyklací, tříděním, drcením a zpracováním stavební suti, asfaltu a průmyslového odpadu.

Web: www.stavebniodpad.cz

Další související informace

Poptávám feroslitiny

kov, kovový odpad, nerezový materiál, – Poptávám feromolybden ferovanad feroniob ferowolfram kobalt, wolfram, tantal a další speciální kovy a jejich slitiny PLATBA HOTOVĚ

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Česká všeobecná stavební,

stavba, stavební, stavební firma, zateplení, – Kvalitní zateplení obvodových fasád je důležitou součástí stavební rekonstrukce budov. Společnost úspěšně realizovala celou řadu zakázek, máme zkušenosti se zateplováním panelových domů, historických budov a novostaveb. Zaměstnáváme řadu odborníků ze všech stavebních profesí a jsme schopni realizovat zakázku od začátku do konce a kompletně ručíme za kvalitu všech prováděných dílčích kroků. Na základě osobní zkušenosti pracujeme pouze s osvědčenými stavebními technologiemi a materiálem známých značek. Používáme osvědčené zateplovací systémy značky Baumit, Terranova a Caparol.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.