+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební pouzdra JAP

Klíčová slova: stavební pouzdra JAP, stavební pouzdro JAP, pouzdr

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2012

Popis: Stavební pouzdra JAP, informace a rady, rozměry stavebních otvorů, rozdělení a typy stavebních pouzder, jak si vybrat vhodné dveře a zárubně. Stavební pouzdro JAP lze osadit i svépomocí. Stavební pouzdra JAP rozvážíme po celé ČR zdarma.

Web: www.stavebni-pouzdra-jap.cz

Další související informace

Ing.Tomáš Lysek

stavebni dozor, projekt rodinného domu, přípojek – Nabízím zpracování projektové dokumentace pro rodinné domy, přípojky, rekonstrukce bytových jednotek, projekty revitalizace panelových domů. Zajistím autorizovaný stavební dozor, technický dozor investora na stavbách, koordinátor BOZP.

Stavební pouzdra JAP

stavební pouzdra – Nabízíme jednoduché i dvojité typy stavebních pouzder pro zasouvací dveře. Pouzdro pro zasouvací dveře je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi. Díky zasouvání do pouzdra lze snadno řešit realizace atypických obytných prostor.

Stavební práce - stavby

Stavební činnost, stavební práce, stavby na klíč, – Česká stavební firma provádí stavební práce - rekonstrukce a stavby na klíč. Zakázky realizujeme po celé republice. Od projektu až k dokončovacím pracem. Provádíme také rekonstrukce budov a v případě přání klienta i stavební dozor.

Načítání trvalo 3.4771 sekund.