+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební práce - Švec

Klíčová slova: stavební práce, rekonstrukce staveb, stavba

E-mail: info@sp-svec.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2013

Popis: Díky svým zkušenostem jsme schopen Vám nabídnout komplexní dodávky novostaveb a stavebních rekonstrukcí. Provádím rekonstrukce bytových i nebytových prostor, výstavbu nových rodinných domů, zahradní práce jako je např zahradní jezírka apod.

Web: www.sp-svec.cz

Další související informace

Kvalit-stavební sdružení

stavební firmy, rekonstrukce koupelen, stavby domů – Pomůžeme vám realizovat rekonstrukci koupelny, rekonstrukci bytu či stavbu rodinného domu. Rychle, kvalitně a levně, stavby realizujeme nejen v Českých Budějovicích, ale i v rámci jižních Čech. Vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru.

Výstavba bytových domů

zemní práce, zedník, stavební firma, domy na klíč – Naše rodinná stavební firma se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč a rekonstrukcemi. Naší výhodou se stává schopnost postavit kompletní domek vlastními silami od založení stavby až po střechu, nahození fasády i terréní úpravy kolem rodinného domu. Na ostatní práce máme své partnery a proto nám můžete svěřit stavbu svého nového domova kompletně na klíč.

Roubenky a sruby

roubenky, sruby, stavba roubenek, rekonstrukce rou – Roubenky-sruby.cz je internetový časopis, který Vám poskytne veškeré informace ke stavbě nebo rekonstrukci roubenky a srubu. Poradíme Vám, jak kvalitně postavit a zrekonstruovat roubenky nebo sruby. Ptejte se našich odborníků anebo jen diskutujte s dalšími návštěvníky.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.