+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební práce a projekce

Klíčová slova: stavebnictví, stavební, zemní, práce, projekce, pr

E-mail: lenka@creactive.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2011

Popis: Hlavní činností firmy jsou stavební práce, které firma soustředí hlavně na zemní práce pro komunální stavby. Firma provádí také veškeré inženýrské sítě a stavební práce na pozemních komunikacích. Vedlejší činností je projektování dopravních staveb, inženýrská činnost a služby odborného stavebního dozoru při výstavbě.

Web: www.csk-invest.cz

Další související informace

Stavební pohotovos

stavebnictví, řemeslné práce, stavební pohotovost – Potřebujete rychlé a kvalitní řemeslné práce v Praze a okolí? Zavolejte Stavební pohotovost! Nabízíme instalatérské, malířské, zednické, elektrikářské i zahradnické práce. Navíc zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytů a služby hodinového manžela.

Jak řídit lidi: Praktický

Organizace práce, management, řízení, vzdělávací, – Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu

Zemní práce Chomutov

zemní, práce, Chomutov – Máte v plánu stavět, renovovat nebo opravovat svůj dům či chalupu? Budete potřebovat zrealizovat výkopové práce? Řadu drobných prací tohoto typu si možná uděláte svépomocí, a to v případě, že máte zkušenosti a čas. Existují ale práce, které je nutné přenechat profesionálům. K provedení výkopových a zemních prací je zapotřebí vlastnit potřebnou, mnohdy velmi specifickou techniku.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.