+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební práce a projekce

Klíčová slova: stavebnictví, stavební, zemní, práce, projekce, pr

E-mail: lenka@creactive.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2011

Popis: Hlavní činností firmy jsou stavební práce, které firma soustředí hlavně na zemní práce pro komunální stavby. Firma provádí také veškeré inženýrské sítě a stavební práce na pozemních komunikacích. Vedlejší činností je projektování dopravních staveb, inženýrská činnost a služby odborného stavebního dozoru při výstavbě.

Web: www.csk-invest.cz

Další související informace

Stavebni

stavební, stavební práce, stavební povolení, stavb – Stavební firma je firma, která své podnikání zaměřuje na oblast stavebnictví. Z toho vyplývají její specifika.Neváhejte a navštivte naše stránky.Dozvíte se zde mnoho nových a užitečných věcí.Těšíme se na Vaši návštěvu.

PR clanky - kvalitni-seo-clanky.net

PR články, reklamní články, SEO články, – Kvalitní reklamní PR články pro vaši propagaci na internetu. Čtivé a poutavé PR články, které vám přivedou zákazníky a prezentují vaše produkty a služby. Seo články vám zajístí relevantní zpětné odkazy pro vyhledavače.

Zemní práce Jičín

zemní, práce, jičín – Chystáte se stavět rodinný dům? Jistě se shodneme na tom, že žádná stavba se neobejde bez pevných základů. Máte promyšlené, jak a čím vyhloubíte prostor pro základovou desku? Jedním z efektivních řešení je obrátit se na profesionály s těžkou technikou.

Načítání trvalo 3.2059 sekund.