+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební práce a projekce

Klíčová slova: stavebnictví, stavební, zemní, práce, projekce, pr

E-mail: lenka@creactive.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2011

Popis: Hlavní činností firmy jsou stavební práce, které firma soustředí hlavně na zemní práce pro komunální stavby. Firma provádí také veškeré inženýrské sítě a stavební práce na pozemních komunikacích. Vedlejší činností je projektování dopravních staveb, inženýrská činnost a služby odborného stavebního dozoru při výstavbě.

Web: www.csk-invest.cz

Další související informace

Katalog prací

práce, kalatog prací, popis práce, pracovní místo – Pomůže vám správně zařadit pracovní místa a zaměstnance do odpovídajících platových tříd. Přináší výhodu fulltextového vyhledávání a snadného vytváření popisu práce. Navíc obsahuje databázi vzorových popisů práce, které můžete libovolně využívat.

Zemní a výkopové práce

zemní, výkopové, bagr, práce, příbram, čihák – Nabízíme výkopové a zemní práce traktorbagrem CAT 428D a malým pásovým minibagrem CAT, možnost odvozu sutí, nebo převoz materiálu. Máme k dispozici rovněž bourací kladivo, vhodné k výkopům, kde je skála, nebo k bourání staveb.

Zemní práce Liberec

zemní, práce, Liberec – Zakoupili jste si pozemek, na kterém bude za pár měsíců stát Váš nový domov? Zjistili jste však, že vyhloubení jámy pro zbudování základové desky nebude zrovna jednoduché z důvodu výskytu kamenů nebo svažitého terénu? Můžete si přestat lámat hlavu a shánět výkonnou sbíječku. Stačí se obrátit na profesionální firmu, která se zabývá zemními pracemi.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.