+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební práce KM

Klíčová slova: tesařství, pokrývačství, klempířství, střechy, per

E-mail: info@stavebnipracekm.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2013

Popis: Tesařské práce, stavba krovů, rekonstrukce střech, dřevěné pergoly, pokrývačství, kompletní rekonstrukce střech, Zednické práce, kompletní rekonstrukce budov, betonáž základů, hrubá stavba, omýtky a štuky, vyzdívání komínů, repliky fasád a omítek, kamenické práce, malýřské práce, sádrokartonářské práce

Web: http://www.stavebnipracekm.cz

Další související informace

Václav Beran - střechy

stavba, pokrývačské, klempířské práce, střechy, hr – Provádím pokrývačské a klempířské práce, opravy komínů, zhotovuji hromosvody s revizí. Montuji dřevěné stavby typu garáž, zahradní domek, altán, přístřešek. Zabývám se budováním jezírek, zahradních potůčků a fontán. Pokládám a opravuji obklady.

Tesařství a Dřevostavby

Tesařství, Dřevostavby, Stavitelství, Nářadí – Webová prezentace s návody a tipy pro postavení domu. Najdete tady rady jak si poradit pokud chcete stavět ze dřeva. Ukážu vám jak na to a také porovnám různé druhy stavebních způsobů. Praktické ukázky vám pomohou najít řešení v situacích s tesařskou dovedností ikdyž tesařské řemeslo novládáte. Budete překvapeni jak je jednoduché postavit si svépomocí svůj dům a také cokoli co se týká stavitelství jako takového.

Načítání trvalo 0.2956 sekund.