+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební společnost HOSTA

Klíčová slova: stavba, rekonsrtukce, rodinné domy, byty

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2009

Popis: Provádíme stavby rodinných domů, rekonstrukce domů a bytů, zateplování budov. Stavíme nízkoenergetické domy, půdní vestavby, dodáváme a instalujeme ocelové konstrukce. Nabízíme nezávislý stavební dozor a poradenství.

Web: www.hostasro.cz/

Další související informace

Rodinné domy na klíč od K

rodinné domy, domy, dům, bungalov, bydlení – Rodinné domy na klíč pro Vaši maximální spokojenost. Hlavní činností naší společnosti je výstavba rodinných domů. Projekty rodinných domů v nabídce. Stavební, poradenská, projekční a realitní činnost.

developer,reality, naklad

rodinné domy, rd, pozemky, byty, vily, penziony, – Provádíme kompletní realizace staveb, rodinné domy na klíč, výstavba bytů, rekonstrukce, půdní vestavby. Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí a pozemků.Kompletní služby spojené s převodem nemovitostí, právní a finanční servis prostřednictvím vlastního oddělení.Nakladatelská činnost, zaměřená především na oblast historie.

LaVILLA luxusní reality

realitní kancelář, byty, rodinné domy, pozemky – Realitní kancelář s individuálním přístupem k zákazníkům, zaměřená na kvalitu nikoliv na kvantitu. Byty, rodinné domy, pozemky, luxusní byty a luxusní rodinné domy. LaVILLA luxusní reality, s.r.o.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.