+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební stroje bazar

Klíčová slova: stavební stroje bazar, zemědělská technika bazar

E-mail: bazar-stroje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: Inzerce použitých strojů a zařízení. Nabízíme stavební stroje bazar, zemědělská technika bazar, manipulační technika bazar, komunální technika bazar, lesnická technika bazar, přepravní technika bazar.

Web: www.bazar-stroje.cz

Další související informace

Hevos s.r.o. - Stavební s

stavební stroje – Naše firma sídlí v Šumicích v sousedství města Uherský Brod. Prodáváme stroje světových výrobců v oblasti stavební, dále nabízíme servis a opravy stavebních strojů. Rozšířením nabídky o stroje světových výrobců YANMAR-minibagry, ATLAS-kolové nakladače a RAMMER - hydraulická kladiva působí naše firma v oblasti stavebních strojů.

Výroba malotraktorů

výroba malotraktorů, zemědělská technika – Výroba a prodej malotraktorů Vyrábíme malotraktory, traktory a příslušenství - zemědělskou techniku, sekačky, mulčovače, pluhy, radlice, návěsy, zametací kartáče, půdní vrtáky. Záruční a pozáruční servis, náhradní díly.

Stavební materiály Trimot

stavební materiály, stavebniny, stavební bazar – Firma Trimot dodává stavební materiál od základů po střechu za velkoobchodní ceny soukromým stavebníkům i firmám na území celé ČR. Samozřejmostí je osobní přístup a odborný servis po celou dobu trvání vaší zakázky.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.