+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební stroje

Klíčová slova: stavební stroje, stavební, stroje, demolice,

E-mail: info@biggest.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2011

Popis: Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Web: www.biggest.cz

Další související informace

IZOLACE BAKO

pur,zateplení,polyuretan,pěna,úspora,těsnost, – Zateplení stříkanou polyuretanovou pěnou, přináší úsporu energií při vytápění, zvukovou izolaci, neměnné prostředí a stálou vlastnost materiálu. Rychlý postup aplikace šetří náklady na pořízení při srovnání s cenami běžně používaných izolací.

GEOPEN, s.r.o.

Nivelační, přístroj, stavební, rotační, laser, – Prodáváme stavební nivelační přístroje PENTAX, stavební rotační lasery a potrubní lasery MIKROFYN. Geodetům nabízíme totální stanice PENTAX a sestavy pro měření GPS, GLONASS, GALILEO firmy JAVAD GNSS.

Rekonstrukce Ostrava, Opa

Rekonstrukce Ostrava, Opava, – Hledáte stavební firmu, která se postará o rekonstrukci vašeho domu či bytu rychle, kvalitně a zodpovědně? Chcete si postavit dům podle vašich představ, ale nevíte si rady? Neváhejte a kontaktujte Arnošta Klose rodinné domy Ostrava.

Načítání trvalo 0.0824 sekund.