+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební stroje

Klíčová slova: stavební stroje, stavební, stroje, demolice,

E-mail: info@biggest.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2011

Popis: Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Web: www.biggest.cz

Další související informace

Zdeňka Váchová

inženýring, stavební, přejímka, formulář, byt, – Poskytování konzultační a poradenské činnosti v oblasti výstavby. Zajišťování technických přejímek bytů, rodinných domů, převody energií, rekonstrukce bytů,inženýring. Zařízení stavebního povolení, změny využití území, zastoupení v jednáních s úřady.

HMM stavební

novostavby, rodinné domy, stavby na klíč, střechy, – Nabízíme Vám novostavby, rodinné domy a střechy na klíč, rekonstrukce domů, zateplování střech a fasád domů, projektování domů, inženýrskou činnost, pokrývačské práce, klempířské práce a tesařské práce.

Kvalitní levné ruční nář

nářadí, kladivo, lopata, rýč, krompáč, metr, – Nabízíme prodej a poradenství v oblasti kvalitního ručního nářadí pro stavbu, dům i zahradu. S našim nářadím Vám práce půjde pěkně od ruky a nic Vás nepřekvapí. Naše nářadí je od českých výrobců, elektro nářadí je od světových výrobců. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem toho nejlepšího nářadí pro Vaši práci, neváhejte nás kontaktovat. V našem sortimentu naleznete lopaty, krompáče, rýče, kladiva, sekery, kalače, míchačky, stavební kolečka, zednické lžíce, naběračky, prohazovačky, metry, pásma, odlamovací nože, hladítka, špachtle, štětce a mnoho dalšího nářadí.

Načítání trvalo 0.0897 sekund.