+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVEBNICTVÍ - DS

Klíčová slova: Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů

E-mail: stryk@stavitelstvi-stryk.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů, rekonstrukce bytových domů, dřevostavby, rodinné domy, stavební práce

Web: www.stavitelstvi-stryk.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Zateplení fasád

zateplení fasád,zateplení domu – Firma ŠVÁRA STAVBY s.r.o. je specializovanou firmou na zateplení fasád a zateplení domu. Využívá pouze kvalitních materiálů, čímž je dosaženo vysokých izolačních vlastností. Do její oblasti působnosti spadá poměrná část ČR.

Revitalizace panelových domů - zelená úsporám

zateplení fasád, revitalizace, rekonstrukce domů, – Firma RenovMalplus provádí revitalizaci panelových domů po celé České republice. Provedeme zateplení fasády, rekonstrukci střechy, dodáme a vyměníme okna a dveře, zrekonstruujeme balkóny a lodžie. Revitalizací se zvýší životnost domu.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.