+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavebniny Maxireal

Klíčová slova: stavebniny, stavební firma, zdící materiál

E-mail: maxirealcz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Stavebniny - Maxireal Vám nabízejí kompletní stavební materiál na Vaši stavbu. Dodáme veškeré stavební materiály, cihly, panelové stropy, střechy, krby, izolace, komíny, obklady, dlažby, sanitu, koupelny, dveře, okna, a další doplňky pro Váš dům.

Web: www.maxireal.cz

Další související informace

Internetový obchod se sta

Stavební materiál, stavebniny, ISO, izolace, izola – Internetové stavebniny se sortimentem veškerého stavebního materiálua rozšířené o nabídku tepelných izolací a hydroizolačních materiálů. Výhodné ceny na veškerý sortiment s možností množstevních slev nás řadí mezi nejlevnější prodejce materialů.

Martin Černý - MEANDR

stavební firma, stavební firma teplice, – Stavební firma MEANDR provádí především rekonstrukce a zateplování fasád historických budov i bytových a rodinných domů, rekonstrukce interiérů, restaurování štukové výzdoby a kompletní rekonstrukce budov, a to zejména v oblasti Ústeckého kraje.

ACG-Real s.r.o.

stavební firma, dodavatelská firma, služby – Stavební obchodní a developerská společnost Associated Construction Group – Real s.r.o. Cílem vedení konsorcia společností je budovat stále se zvyšující kvalitu prováděných prací se zajištěním odpovědné a pozorné péče o každého zákazníka. Činností odlišující se od konkurence především v kvalitou, seriózností a průhledností jednání vůči klientům.

Načítání trvalo 2.6492 sekund.