+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVIA - silniční stavby,

Klíčová slova: stavia, silniční stavby, chodníky, zpevněné plochy

E-mail: stavia@stavia.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2012

Popis: Firma působí v oblasti moravského regionu a v současné době se zabývá především prováděním: komunikace, chodníky, zpevněné plochy, cyklostezky kanalizace, odvodnění výstavba opěrných zdí, gabiony opravy mostů a propustků (sanace) inženýrské sítě,veřejné osvětlení čištění komunikací, zimní a letní údržba zemní a bourací práce železářské a betonářské práce

Web: www.stavia.cz

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.