+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavo-shop.cz

Klíčová slova: badie na beton, manipulační kleště, řetězy, lana

E-mail: info@stavo-shop.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2009

Popis: Pevnostní řetězy, ocelová lana, textilní upínací pásy, upínací popruhy s ráčnou, manipulační kleště, badie na beton, paletové vidle, kontejnery, stavební vozík, japonka, vybavení staveb, třmeny, oka, háky.

Web: www.stavo-shop.cz

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.1932 sekund.