+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavo-shop.cz

Klíčová slova: badie na beton, manipulační kleště, řetězy, lana

E-mail: info@stavo-shop.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2009

Popis: Pevnostní řetězy, ocelová lana, textilní upínací pásy, upínací popruhy s ráčnou, manipulační kleště, badie na beton, paletové vidle, kontejnery, stavební vozík, japonka, vybavení staveb, třmeny, oka, háky.

Web: www.stavo-shop.cz

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.1905 sekund.