+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavozlín - dveře Sapeli

Klíčová slova: dveře,Sapeli,dveře Sapeli,interiérové dveře

E-mail: info@stavozlin.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2010

Popis: Zabýváme se především prodejem a montáží interiérových dveří a zárubní Sapeli a poskytování služeb s tím souvisejících. Dodáváme také značkové dřevěné exteriérové dveře značky Loprais. V současné době jsme dále rozšířili nabídku o plovoucí podlahy Quick Step, vestavěné skříně na míru a dřevěné schody.

Web: www.stavozlin.cz

Další související informace

Dveře ŠIMBERA

dveře,interiérové,dřevěné,vnitřní,dřevěné dveře – Dveře ŠIMBERA - stěžejním programem jsou interiérové dveře v konstrukčním provedení EXKLUZIV, u kterých je kladen důraz na přírodní materiály, propracovanost detailů, sladěnost kresby dřeva a individuální přístup ke každé zakázce. Široký sortiment vyráběných interiérových dveří a zárubní umožňuje vyjít vstříc všem představám o pěkném a harmonickém bydlení, jehož důležitou součástí výrobky firmy ŠIMBERA jsou.

ADF plastová okna

plastová okna,vchodové dveře,dveře,střešní okna, – Prodej a montáž plastových oken,vchodových dveří,bezpečnostních dveří,interiérových dveří,střešních oken,střešních průlezů. Doplňků jako jsou žaluzie,parapety,sítě proti hmyzu.Samozřejmostí je doprava a likvidace starých oken zdarma.

Boulit s.r.o.

Interiérové dveře, obložkové zárubně, kliky, speci – Výroba, prodej a montáž interiérových dveří a zárubní, protipožárních a bezpečnostních dveří včetně atypů. Vystaveno cca 20 různých typů dveří v 17ti dekorech. Skleněné výplně, vitrážové výplně, pískované výplně.

Načítání trvalo 0.1878 sekund.