+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Kugler

Klíčová slova: Střechy, pokrývači, klempíři, zedníci, tesaři...

E-mail: jan@kugler.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Stavební firma se specializací na stavby, rekonstrukce a opravy střech. Umíme ale i malé stavby, půdní nástavby, zateplení, obklady a dlažby, a spoustu dalších stavebních prací. Poskytujeme nadstandardní záruku 60 měsíců.

Web: www.kugler.cz

Další související informace

OBB - střešní krytiny, vš

střechy, krytiny, šindele, tašky – Dodáme vám vše pro vaše střechy: střešní krytiny, fólie, asfaltové pásy, šindele, plechové krytiny, betonové krytiny, pálené krytiny, pálená taška, střešní materíály.

Střechy Pario Hradec Král

Pario, střechy, klempířství, pokrývačství, tesařst – Společnost Pario Hradec Králové zajišťuje střechy, kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce pro rodinné domy, komerční, památkové objekty, kostely a další. Střechy na klíč, střešní konstrukce.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Načítání trvalo -97.02 sekund.