+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Kugler

Klíčová slova: Střechy, pokrývači, klempíři, zedníci, tesaři...

E-mail: jan@kugler.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Stavební firma se specializací na stavby, rekonstrukce a opravy střech. Umíme ale i malé stavby, půdní nástavby, zateplení, obklady a dlažby, a spoustu dalších stavebních prací. Poskytujeme nadstandardní záruku 60 měsíců.

Web: www.kugler.cz

Další související informace

Cova Střešní systémy - Da

plechové střešní krytiny, okapy, střechy, střešní – Prodej střešních krytin a systémů pro práce na střeše, okapové systémy, plechy, klempířské prvky, spojovací materiály. Kompletní realizace střech, klempířské, pokrývačské, izolatérské práce a opravy. Půjčovna lešení.

Střechy - tesařské, pokrývačské, klempířské práce

střechy, práce, tesaři, pokrývači, klempíři, dřevo – Firma Weisser-Šlambora provádí tesařské, pokrývačské, klempířské práce, sádrokartonové systémy, dřevostavby RD a rekonstrukce střech. Vše samozrejmě na klíč, s důrazem na detail a precizní provedení. Naše reference mluví za nás.

Václav Vágner

klempíři, pokrývači, rekonstrukce střech, hromosvo – Klempířské a pokrývačské prace. Rekonstrukce starých střech . Montáž střešních oken.welux fakro rotto. Montáž plochých a falcovaných střech. Montáž hromosvodů. Václav Vágner Klempířské a pokrývačské prace. Rekonstrukce starých střech . Montáž střešních oken.welux fakro rotto. Montáž plochých a falcovaných střech. Montáž hromosvodů.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.