+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Kugler

Klíčová slova: Střechy, pokrývači, klempíři, zedníci, tesaři...

E-mail: jan@kugler.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Stavební firma se specializací na stavby, rekonstrukce a opravy střech. Umíme ale i malé stavby, půdní nástavby, zateplení, obklady a dlažby, a spoustu dalších stavebních prací. Poskytujeme nadstandardní záruku 60 měsíců.

Web: www.kugler.cz

Další související informace

Stavební řemesla Dalibor

střechy, omítky, lešení, klempíři, zateplení – fasády, zateplení, štuky, rekonstrukce omítek, omítky, střechy, izolace, ploché střechy, pokryvači, klempíři, půjčovna lešení, natěračské a malířské práce, výškové práce, izolace plochých střech, asfaltové střechy

Vrágastav - tesařství

Vrágastav, střechy, klempířství, tesařské práce – Provádíme klempířské, tesařské, pokryvačské práce, rekonstrukce a kompletní realizace střech včetně krytiny a klempířských prvků. Ve spojení se střechami taky montujeme trubkové lešení. Včetně těchto služeb Vám nabízíme možnost zhotovení pergol, altánů, přístřešků, chatek a taky zahradních domků. Co se týče interiéru, zabýváme se půdními vestavbami a stropními kazetovými podhledy. Naše práce je kvalitní a snažíme se vyhovět všem našim zákazníkům podle jejich představ.

Hydroizolace a střechy

hydroizolace, izolace, střechy, střešní systémy – Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem izolací, hydroizolací, střešních systémů asfaltových pásů, komínů, světlíků a dalších produktů ze širokého stavebního sortimentu. Hydroizolace a střechy Icopal Vedag CZ s.r.o..

Načítání trvalo 0.0601 sekund.