+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy na klíč

Klíčová slova: Tesařství, pokrývačství, klempířství

E-mail: info@strechy-naklic.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Stavební firma se specializací na tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce prováděné jednotlivě či komplexně. Naší největší předností jsou střechy stavěné na klíč. Orientujeme se na veškeré typy staveb. Od konstrukce krovů po montáže střech.Dále stavíme dřevěné a nízkoenergetické domy. Samozřejmostí v naší nabídce jsou zejména pergoly, altány nebo zahradní domky a jiné tesařské výrobky. K naší práci využíváme pouze kvalitní a prověřené materiáy! Pracujeme na celém území České, Slovenské i Polské republiky.

Web: www.strechy-naklic.cz

Další související informace

Tesařství Vrága

tesařství,tesarstvi,střechy,rekonstrukce střech – Jsme středně velká firma s kvalifikovanými pracovníky. Specializujeme se hlavně na kompletní realizace nových a rekonstrukce stávajících střech, dřevostavby rodinných domů , pergol, přístřešků a altánů. Stejně tak umíme montáže půdních vestaveb (sádrokartonových podhledů, šikmin a příček), kazetových podhledů a střešních oken. Naším cílem je kvalitně provedená práce a spokojený zákazník.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování – Stěhování bytů Praha: Stěhování bytů, stěhování kanceláří Praha a celá Čr. Stěhování těžkých břemen, stěhování nábytku ( zajistíme odvoz zakoupeného nábytku ). Vyklízení bytu a kanceláří, vyklízení sklepů i půdy, odvoz na skládky, sběrných dvorů

Účetnictví a daně

Accounting,tax,účetní,daňová přiznání,outsourcing – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení a rekonstrukce účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v Plzni a okolí, Praze a Středočeském kraji.

Načítání trvalo 0.2830 sekund.