+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Pardubicko

Klíčová slova: střechy Chrudim, střechy Pardubice

E-mail: michalklejch@strechy-pardubicko.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2011

Popis: Firma Střechy Michal Klejch se specializuje na stavbu střech na klíč, které dodává svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb jako pokrývačství, klempířství a tesařství. Provádíme také opravy a rekonstrukce všech typů střech. Stavíme zahradní pergoly, přístřešky a zahradní altány. Provádíme montáž střešních oken Působíme v celém regionu Pardubicka a Chrudimska.

Web: www.strechy-pardubicko.cz

Další související informace

Klempířství, pokryvačství

klempířství pokryvačství střechy kostely krytina – Klempířské a pokrývačské práce, umělecké klempířství, výškové práce. Kompletní montáže střešních krytin. Práce z plošiny. Natěračské práce. Naše firma je tvořena partou velmi dobrých řemeslníků, kteří se vždy snaží vyhovět požadavkům zákazníka. Máme zajištěno pravidelné školení na většinu druhů krytin a tím je zajištěna kvalita na vysoké úrovni. Jsme dále školeni na práci ve výškách a na obsluhu a práci z pracovních plošin.

Střechy Poděbrady, opravy střech, rekonstrukce

Střechy Poděbrady, Opravy střech, Rekonstrukce sta – Střechy, rekonstrukce staveb, stavby na klíč, opravy střech, stavba pergol či zahradních domků – to vše zajišťuje společnost Milana Houžvičky, která sídlí ve městě Poděbrady.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.