+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Pardubicko

Klíčová slova: střechy Chrudim, střechy Pardubice

E-mail: michalklejch@strechy-pardubicko.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2011

Popis: Firma Střechy Michal Klejch se specializuje na stavbu střech na klíč, které dodává svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb jako pokrývačství, klempířství a tesařství. Provádíme také opravy a rekonstrukce všech typů střech. Stavíme zahradní pergoly, přístřešky a zahradní altány. Provádíme montáž střešních oken Působíme v celém regionu Pardubicka a Chrudimska.

Web: www.strechy-pardubicko.cz

Další související informace

zámečnictví - Turnov

zámky kovovýroba konstrukce zámečnictví střechy – Zámečnictví, kovovýroba, ocelové prvky, výrobky a konstrukce, kotevní a spojovací prvky pro fasádní profily REHAU aj., komínové krycí stříšky, odvrtávání, otvírání a opravy zámků a dveří, čištění, opravy a nátěry fe. Střech, atd.

Klempířství, pokrývačství

klempířství, pokrývačství, Brno, oprava střechy – SIVAL Brno působí v oboru klempířství, pokrývačství a izolatérství v Brně a okolí. Zajistíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, opravy a rekonstrukce střechy, izolace střech i dodávku střechy na klíč.Klempířská firma SIVAL Brno pro Vaši střechu.

Rekonstrukce střech Praha

rekonstrukce střechy Praha, opravy střech v Praze, – Jsme společnost STŘECHY ADAPT HROUDA s.r.o. se sídlem v Praze, svým klientům nabízíme komplexní služby v oblastech opravy a rekonstrukce střech. Opravy a rekonstrukce střech provádíme zejména v Praze a jejím okolí.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.