+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strechy-vazniky.cz

Klíčová slova: střechy, střešní konstrukce, vazníky, krovy, konst

E-mail: registrace-odkazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2011

Popis: Zabýváme se návrhem, výrobou a montáží střešních konstrukcí. Nabízíme návrhy půdorysů a řezů nosné konstrukce, návrhy nosných konstrukcí, včetně statických výpočtů, a následnou výrobu vaznic, kleštin, sloupků a krovů. V oboru působíme již 15 let.

Web: www.strechy-vazniky.cz

Další související informace

Nové střechy, fasády

střechy, fasády, stavební práce – Stavební firma Montyfaj - Nové střechy,opravy a rekonstrukce střechy, zateplení fasád, montáž střešních krytin, klempířské práce, montáž a opravy elektro a drobné zednické práce . Veškeré stavební práce kvalitně a se zárukou. Historie od roku 1991, certifikace ISO.

Střešní krytiny

střechy, střešní krytiny, tepelné izolace – Aaa střechy je eshop zabývající se prodejem střešní krytiny, střešních oken, klempířských strojů a nářadí. V našem sortimentu si vyberete nejenom krytiny, tašky, okna nebo tepelnou izolace, ale také nářadí a klempířské stroje.

Dřevostavby Liberec

Dřevostavby, Dřevostavby Liberec, Krovy, Garážová – Zhotovujeme dřevostavby ve vysoké kvalitě dle požadavků zákazníka. Před realizací dřevostavby tedy vytvoříme na základě konzultace s klientem její návrh a posléze přistoupíme k realizaci dřevostavby.

Načítání trvalo 0.0751 sekund.