+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Žďár nad Sázavou

Klíčová slova: okrýváčství Žďár nad Sázavou

E-mail: strechy-vanek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti střešních systémů již od roku 1999 – od roku 2005 nás zákazníci znají jako firmu Střechy Vaněk. Preciznost a propracované detaily střechy udělají z domu dokonalý celek. Střechy Vaněk realizuje kompletní montáž střech od jednoduchých až po náročné realizace. Jsme držitelem několika certifikátu pro pokládku střešní krytiny.

Web: www.strechy-vanek.cz

Další související informace

Penzion Červeňáček ve Žďáru nad Sázavou

Penzion Červeňáček,ubytování ve Žďáru nad Sázavou – Penzion Červeňáček se nachází v obci Polnička 3 km od okresního města Žďár nad Sázavou. Ubytovovací kapacita penzionu je 16 lůžek bez přistýlek v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Každy pokoj je vybaven televizí a ledničkou a fénem v koupelně.Do každého pokoje je možnost přistýlky.V penizionu je společenská místnost s kuchyňkou, kterou mohou využívat všichni hosté. Je zde možné uspořádat firemní školení, rodinné oslavy, menší svatby. Před penzionem je letní zahrádka s grilem.Parkování:Parkování vozidel je zajištěno na parkovišti Penzionu Červeňák.

Hotel Koruna v Roudnici nad Labem

Hotel Koruna ,ubytování v Roudnici nad Labem – Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300 m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny, čemuž odpovídají také ceny. Celkem tři varianty ubytování - dvou a třílůžkové pokoje hotelového typu.V přízemí hotelu je stylová pizzerie, která slouží i jako místo pro podávání snídaní. Jako pozornost pro hosty hotelu je připravena sleva na stravování v hotelové restauraci. Parkování pro osobní automobily i autobusy je možné před hotelem, tento prostor je sledován kamerovým systémem hotelu.

Penzion Brixen v Lipnici nad Sázavou

Penzion Brixen,ubytování v Lipnici nad Sázavou – Penzion Brixen se nachází v blízkosti starobylého hradu Lipnice v Lipnici nad Sázavou v rodišti Jaroslava Haška.Penzionnabízí ubytování o celkové kapacitě 42 lůžek. Pokoje jsou pohodlně a příjemně vybaveny. Penzion poskytuje pohodlné a komfortní ubytování. Snídaně je zajištěna formou švédských stolů.Penzion nabízí tyto služby: pro své romantické umístění v podhradí je ideální pro konání svateb a různých společenských setkání. Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání a jiných akcí.

Načítání trvalo 2.4187 sekund.