+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Žďár nad Sázavou

Klíčová slova: okrýváčství Žďár nad Sázavou

E-mail: strechy-vanek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti střešních systémů již od roku 1999 – od roku 2005 nás zákazníci znají jako firmu Střechy Vaněk. Preciznost a propracované detaily střechy udělají z domu dokonalý celek. Střechy Vaněk realizuje kompletní montáž střech od jednoduchých až po náročné realizace. Jsme držitelem několika certifikátu pro pokládku střešní krytiny.

Web: www.strechy-vanek.cz

Další související informace

Ubytování Světlá nad Sázavou

Ubytování Světlá nad Sázavou – Ubytování v soukromí Villa Amenity najdete v turistické oblasti Vysočiny v obci Světlá nad Sázavou. Ubytování je určeno pro 12 osob s cenou 1500 Kč apartmá/noc a 250 kč osoba/noc.

Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou

Hotel Podhrad,ubytování v Hluboké nad – Hotel Podhrad,certifikovaný, stylový, romantický, wellness hotel v samotném centru města Hluboká nad Vltavou.Komfortní ubytování v 70 pokojích, 4 luxusní apartmá a 1 pokoj pro handicapované o celkové kapacitě 167 lůžek WI-FI internet zdarma 2 hotelová kamerově monitorovaná bezplatná parkoviště, uzamykatelná garáž pro motocyky a kola Klimatizovanou restauraci s kapacitou 80 míst, salonek 30 míst, zasedací místnost s kapacitou 80 míst (dle uspořádání) a venkovní terasu s kapacitou 40 míst a atrium v 1 patře pro 35 míst Relax a wellness centurm v objektu hotelu s bazénem s protiproudem, saunou, infrasaunou, whirpoolem .

Hotel Koruna v Roudnici nad Labem

Hotel Koruna ,ubytování v Roudnici nad Labem – Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300 m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny, čemuž odpovídají také ceny. Celkem tři varianty ubytování - dvou a třílůžkové pokoje hotelového typu.V přízemí hotelu je stylová pizzerie, která slouží i jako místo pro podávání snídaní. Jako pozornost pro hosty hotelu je připravena sleva na stravování v hotelové restauraci. Parkování pro osobní automobily i autobusy je možné před hotelem, tento prostor je sledován kamerovým systémem hotelu.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.