+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střechy Žďár nad Sázavou

Klíčová slova: okrýváčství Žďár nad Sázavou

E-mail: strechy-vanek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti střešních systémů již od roku 1999 – od roku 2005 nás zákazníci znají jako firmu Střechy Vaněk. Preciznost a propracované detaily střechy udělají z domu dokonalý celek. Střechy Vaněk realizuje kompletní montáž střech od jednoduchých až po náročné realizace. Jsme držitelem několika certifikátu pro pokládku střešní krytiny.

Web: www.strechy-vanek.cz

Další související informace

Realitní kancelář Světlá nad Sázavou

Světlá nad Sázavou – Realitní kancelář Světlá nad Sázavou - nabízíme převody nemovitostí formou kupní, směnné nebo darovací smlouvy, výpisy z listů vlastnictví, znalecké posudky, vypracování smluv, geometrické plány, vklady smluv do katastru nemovitostí.

Hotel Studánka Rychnov nad Kněžnou

Hotel, Studánka, Rychnov, nad Kněžnou – Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, na který nikdy nezapomenete! Neváhejte a ještě dnes si objednejte ubytování v hotelu Studánka Rychnov nad Kněžnou. Čeká na vás spoustu zajímavých wellness a relaxačních zážitků.

Chata Rychtářka v Janově nad Nisou

Chata Rychtářka,ubytování v Janově nad – Chata Rychtářka je jednou z největších roubených chalup v Jizerských horách postavená kolem roku 1750, leží v centru obce Janov nad Nisou, v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák a Bedřichov, dále zde naleznete běžecké nebo cyklistické tratě Jizerské magistrály, bobovou dráhu. Součástí Rychtářky je velká restaurace s výčepem pro 50 osob, data projektorem, Wi-Fi připojením, DVD a TV. Letní provoz zahrnuje venkovní terasu pro občerstvení, zahradní posezení, grilování a pořádání akcí. Samozřejmostí je parkoviště pro hosty, úschova lyží, kol apod.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.