+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

strechyjaz

Klíčová slova: střechy, střešní krytina, klempířské práce, tesařs

E-mail: jjaz.strechy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2009

Popis: Střechy JaZ - střecha na klíč. Provádíme kompletní realizaci šikmých střech nebo plochých střech, včetně všech potřebných prací. Zajistíme tesařské, klempířské, izolatérské či pokrývačské práce.

Web: www.strechyjaz.cz

Další související informace

Střešní krytiny

střechy, střešní krytiny, tepelné izolace – Aaa střechy je eshop zabývající se prodejem střešní krytiny, střešních oken, klempířských strojů a nářadí. V našem sortimentu si vyberete nejenom krytiny, tašky, okna nebo tepelnou izolace, ale také nářadí a klempířské stroje.

Korčák Miloslav - Klempíř

pokrývač,klempíř,střechy,Olomouc,krytina – Naše firma se specializuje na montáž střešní krytiny již řadu let. Proti konkurenci můžeme nabídnout zejména zkušenosti a schopnost si spousty prvků upravit či vyrobit na vlastních zařízeních. Tímto jsme schopni zaručit skutečně levné a kvalitní provedení pokrývačských a klempířských prací. Pracujeme s materiálem dle výběru zákazníka od běžné kvality až po vysoce kvalitní, případně zakázkovou výrobou krytiny přímo od dodavatelů. Příjímáme všechny zakázky od těch úplně malých až po velké haly.

Střechy Kugler

Střechy, pokrývači, klempíři, zedníci, tesaři... – Stavební firma se specializací na stavby, rekonstrukce a opravy střech. Umíme ale i malé stavby, půdní nástavby, zateplení, obklady a dlažby, a spoustu dalších stavebních prací. Poskytujeme nadstandardní záruku 60 měsíců.

Načítání trvalo 0.0640 sekund.