+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

střešní okna

Klíčová slova: střešní okna - prodej

E-mail: aba@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Kyvná střešní okna, ovládání madlem na horní části křídla. Snadné ovládání, i když je nábytek umístěn přímo pod oknem. Možnost doplnit motorickou jednotku pro elektrické ovládání. Výklopná střešní okna ovládání madlem v horní části křídla nebo klikou ve spodní části křídla. Snadné otevírání i v případě, že jsou okna ve větší výšce. Možnost také doplnit motorickou jednotkou.

Web: www.moravek-okna.cz

Další související informace

plastová okna, dřevěná ok

plastová okna, dřevěná okna – Firma Fenster se zabývá profesionálním zpracováním a montážemi plastových i dřevěných oken a dveří.

Autosedačky

Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej – Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej Autosedačky - prodej

Svítidla Jan Fulín

svítidla velkoobchod - maloobchod, svítidla, – Prodáváme svítidla a elektromateriál - osvětlovací technika, světelné zdroje a elektromateriál. Prodej osvětlení pro interiér, exteriér a průmysl. Prodáváme svítidla a elektromateriál - osvětlovací technika, světelné zdroje a elektromateriál. Prodej osvětlení pro interiér, exteriér a průmysl.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.