+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

střešní okna

Klíčová slova: střešní okna - prodej

E-mail: aba@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Kyvná střešní okna, ovládání madlem na horní části křídla. Snadné ovládání, i když je nábytek umístěn přímo pod oknem. Možnost doplnit motorickou jednotku pro elektrické ovládání. Výklopná střešní okna ovládání madlem v horní části křídla nebo klikou ve spodní části křídla. Snadné otevírání i v případě, že jsou okna ve větší výšce. Možnost také doplnit motorickou jednotkou.

Web: www.moravek-okna.cz

Další související informace

Internetový bazárek pro děti

secondhand, second-hand, prodej textilu, – Internetový secondhand s kamennou prodejnou zaměřený na prodej značkového textilu pro děti. Nabízené zboží je velice kvalitní a je dovezeno z Anglie. Osobní odběr je možný.

George Design eshop

italský nábytek, online prodej nábytku,dovoz náb – Shop George Design nabízíme nabytek světových značek jako jsou Novamobili, Primafila, Battistella , La Primafila, Biebi a mnoha dalších. Nabízíme stoly, židle, konferenční stoly, sedací soupravy, křesla, ložnice, skříně, postele a mnoho dalšího.

Obrazy na zeď do bytu - M

něco kolem umění - fotografie, obrazy, umění – malované obrazy, obrazy na plátně, dekorace na stěnu, 3D obrazy, reprodukce obrazů, moderní obrazy do bytu, obrazy na zeď malované obrazy, obrazy na plátně, dekorace na stěnu, 3D obrazy, reprodukce obrazů, moderní obrazy do bytu, obrazy na zeď

Načítání trvalo 0.1088 sekund.