+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Střešní práce Skyworks

Klíčová slova: výškové práce,izolace,hydroizolace,střechy

E-mail: info@skyworks.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2013

Popis: Provádíme výškové práce, střechy na klíč, pokrývačské práce, montážní práce, izolace střech, bazénů a základových desek, nátěry střech a fasád, montáže záchytných systémů Rothoblaas, ale taky bourací práce a další. Jsme z okresu Nový Jičín.

Web: www.skyworks.cz

Další související informace

Újezdská stavební s.r.o.

střechy, fasády, vestavby, generální dodavatel – Generální dodavatel staveb Újezdská stavební s.r.o. provádí zateplení fasád, rekonstrukce, střechy, půdní vestavby a fasády. Kompletní i dílčí revitalizace obytných a hospodářských staveb, hlavní zaměření na půdní vestavby.

Výškové práce Lang

Výškové práce, Jakub, Lang, Karlovy, Vary – Výškové práce - specializace na montáž reklamních poutačů ve výškách horolezeckou technikou. Dále provádíme stavební, montážní, natěracké práce a mytí oken výškových budov na nedostupných místech horolezeckou tachnikou.

Besafety

Výškové práce, mobilní lanové překážky, revize OPP – Výškové práce, montáž hromosvodů včetně revize, mobilní lanové překážky, revize OPP, výroba lanových překážek, programy pro školy a firmy, programy na míru, outdoorové aktivity, možnost pronájmu vybavení,

Načítání trvalo 0.0597 sekund.