+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strojní pokládka krajnic

Klíčová slova: strojni, pokladka, krajnic, autodoprava, finišer

E-mail: bednarik.j@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2012

Popis: Strojní pokládka krajnic pravostranným finišerem DEMAG SF 120 P. Finišer dokáže jako jediný v republice pokládat krajnice v šířce od 0,25 až 2,7 metru. Finišer také dokáže pokládat středové pásy na dálnicích.

Web: www.krajnice.cz

Další související informace

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Načítání trvalo 0.2346 sekund.