+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svět Dřeva

Klíčová slova: Montáže teras, terasa, exotické dřevo, podlaha

E-mail: msynek@svetdreva.com

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2011

Popis: Dovoz a zpracování exotického dřeva. Terasové desky - velkobchod, maloobchod.. Bangkirai, Massaranduba, Ipe, Merbau, Akát, Thermowood, Modřín. Montáže teras ze dřeva a WPC. Podlahy - pokládka, renovace. Sauny. Zahradní doplňky z exotického dřeva.

Web: www.SvetDreva.com

Další související informace

Terasy, podlahy a obklady

terasy, terasa, dřevo na terasu, exotické dřevo – Dodáváme kvalitní materiály pro dřevěné terasy z WPC (60% dřeva a 40% plast) s vysokou životností. Podlahy, pergoly, mola, schody, ploty a obklady. Záruka na hnilobu, dřevokazné houby a hmyz, 25 let. Bez nátěrů přesto stálobarevné, bezúdržbové.

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Parkety a dřevěné podlahy

Parkety, podlaha, renovace, podkladka – Naší parketou jsou parkety, a to již po více než 20 let. Dvě dekády na českém trhu podlah nás činí firmou tradiční. Za tento čas jsme získali nepostradatelné zkušenosti a vytříbili kvalitu svých výrobků. Naši podlaháři jsou profesionálové.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.