+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Světdomů.cz, Eko dům, Eko

Klíčová slova: Stavby, domy, reality, dům a zahrada

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Desky a panely TETRA K patří mezi novinky na českém trhu. Desky TETRA K patří k vyhledávaným stavebním materiálem a získávají velký počet příznivců z řád stavebních firem a jednotlivých stavebníků.

Web: www.svetdomu.cz

Další související informace

Reality, nemovitosti, domy, byty, půčky Karlovy Vary

reality, nemovitosti, půjčky, domy, byty, pozemky, – Realitní kancelář Karlovy Vary seženeme nemovitost a zařídí na ní půjčku. Reality Karlovy Vary , to jsou domy, byty, pozemky, kanceláře, nebytové prostory a další. Nabízíme také nebankovní půjčky. Naleznete zde celou řadu služeb, které poskytujeme. Z realitní činnosti vám v sekci "NEMOVITOSTI" zajistíme prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti - byt, dům, chatu, zahradu, nebytový prostor, pozemek pro stavbu rodinného domu a další. Zároveň jsme schopni v sekci "PŮJČKY" výše zmíněné nemovitosti spolufinancovat. Nebo vám půjčíme vámi zvolenou částku bez ohledu na to, co si chcete momentálně pořídit. A to bez nahlížení do bankovního registru. Zároveň podnikáme v oblasti "DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ", tudíž jsme schopni sami nebo ve spolupráci s jiným subjektem zajistit výstavbu daného projektu. V neposlední řadě se zabýváme "REKONSTRUKCEMI NEMOVITOSTÍ", které jsou úzce spojeny s naší realitní kanceláří. V případě, že prodáváte svou nemovitost, jsme schopni vhodnou rekonstrukcí podstatně zvýšit její hodnotu.

Vše pro dům a bydlení

Dům a bydlení,hobby,dílna a stavba,hračky, – Zajímáte se o dům a bydlení či Vás baví Vaše zahrada? Hledáte kvalitní vybavení pro sport a volný čas? Jsou hobby, dílna a stavba Vašim denním chlebem? Ať už sháníte zajímavé produkty pro volnočasové aktivity, kutilství nebo pro svůj domov a zahradu, eshop eHANSA.cz Vám nabízí široký sortiment zboží za výhodné ceny a přitom se zřetelem na jejich kvalitu. Každý týden Vás můžeme potěšit novými kousky a objednávky řešíme v co nejkratších lhůtách.

Open Door

Reality, činžovní domy, byty kanceláře, poskytnutí – Open Door je realitní a poradenská společnost, ktará nabízí reality, činžovní domy, byty kanceláře, ale taky další služby jako jsou poskytnutí sídla, založení společnosti, pronájem zasedací místnosti.

Načítání trvalo 2.9720 sekund.