+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Světdomů.cz, Eko dům, Eko

Klíčová slova: Stavby, domy, reality, dům a zahrada

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Desky a panely TETRA K patří mezi novinky na českém trhu. Desky TETRA K patří k vyhledávaným stavebním materiálem a získávají velký počet příznivců z řád stavebních firem a jednotlivých stavebníků.

Web: www.svetdomu.cz

Další související informace

Chcireality.cz

reality, prodej, promajem, domy, byty, pozemky – Realitni server nabizejici novy zpusob ziskavani bydleni. Po vlozeni nabidky vas budou kontaktovat nasi profesionalni partneri s nabidkami sitymi na miru. Nabizime prodeje i pronajmy bytu, domu, pozemku.

Pasivní domy

intoza, pasivní domy, zateplování domů, stavby, ús – Společnost INTOZA s.r.o. se zabývá především vystavbou na "klíč" tj. výstavba pasivních domů, rekonstrukce a revitalizace panelových domů a má dlouholeté zkušenosti se stavebními úpravami jako jsou napr. fasády, zateplení či sanace. Hlavní činnosti společnosti jsou kompletní stavební činnost, komplexní revitalizace bytových domů a objektů a revitalizace panelových domů . Zabývá se také úspory energií, pasivními domy a jejich zateplováním.

Kokiskashop - internetový

dům a bydlení, zahrada, volný čas – Internetové obchodní centrum s širokou nabídkou sortimentu pro sport, outdoor, zahradu i bydlení. Kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Kokiskashop - internetový obchodní dům. dům a bydlení, zahrada, volný čas

Načítání trvalo 0.0905 sekund.