+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Světlovody ALLUX

Klíčová slova: světlovody, světlovod, tubusy, tubus, tubusové

E-mail: info@allux.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2009

Popis: Firma ALLUX dodává a montuje prosvětlovací a ventilační systémy do plochých i šikmých střech všech typů budov (kancelářské prostory, komerční budovy, výrobní a skladové prostory, rodinné domy a byty). Mezi naše produkty patří: Světlovody ALLUX - pevný i flexibilní světlovodný tubus (ALLUX ULTRA BRIGHT a ALLUX STANDARD), pásové světlíky ALLUX - celohliníková konstrukce, bodové (kopulové) světlíky ALLUX a ventilační turbíny. Dle individuálních potřeb zákazníků jsme schopni zajistit odborné konzultace a následně i dodávku vybraného systému (zajišťujeme dopravu i montáž).

Web: www.allux.cz

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 0.0906 sekund.