+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Světlovody ALLUX

Klíčová slova: světlovody, světlovod, tubusy, tubus, tubusové

E-mail: info@allux.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2009

Popis: Firma ALLUX dodává a montuje prosvětlovací a ventilační systémy do plochých i šikmých střech všech typů budov (kancelářské prostory, komerční budovy, výrobní a skladové prostory, rodinné domy a byty). Mezi naše produkty patří: Světlovody ALLUX - pevný i flexibilní světlovodný tubus (ALLUX ULTRA BRIGHT a ALLUX STANDARD), pásové světlíky ALLUX - celohliníková konstrukce, bodové (kopulové) světlíky ALLUX a ventilační turbíny. Dle individuálních potřeb zákazníků jsme schopni zajistit odborné konzultace a následně i dodávku vybraného systému (zajišťujeme dopravu i montáž).

Web: www.allux.cz

Další související informace

Tubusové světlovody

tubusové světlovody – Tubusové světlovody přivádí denní světlo do interiéru budov. Díky tubusovým světlovodům přivedete do interiéru zdravější denní světlo než je světlo umělé a ještě ušetříte za elektrickou energii. Český výrobce společnost Lightway s.r.o. vyrábí a montuje tubusové světlovody po celé České republice i v zahraničí.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0868 sekund.