+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Syner VHS Vysočina

Klíčová slova: výstavba, rekonstrukce, čistírny, vodovody

E-mail: vhsvysocina@vhsvysocina.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2008

Popis: Výstavba čistíren komunálních i průmyslových odpadních vod, kanalizačních sběračů, vodovodů, úpraven vody a vodojemů. Rekonstrukce a výstavba inženýrských sítí a rozvodů, průmyslových objektů, chodníky, komunikace, veřejná prostranství, úpravy toků.

Web: www.vhsvysocina.cz/

Další související informace

Reality Zelený dům, s.r.o

výstavba, prodej, pronájem, nemovitosti v Kladně – Naše firma se zaměřuje na výstavbu a prodej nových bytů či rodinných domů v Kladně, dále pronájmem bytů, kanceláří a nebytových prostor v centru Kladna.Rekonstrukcí objektů, bytových jader a koupelen

Profesionální výstavba

rekonstrukce, výstavba, realizace, domu, bytu – Profesionální výstavba a rekonstrukce staveb, kompletní rekonstrukce a přestavby rodinných domů, pasivniho domu, panelového bytu. Zajistíme také projektovou dokumentaci, stavební povolení, tlakové zkoušky a revize.

KSENA spol s.r.o. - rekon

rekonstrukce, přestavba, interiér, zedníci, – Provádíme rekonstrukce a přestavby interiérů – domů, bytů, koupelen, podkroví. Zajistíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce, včetně odvozu suti a stavebního odpadu. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce interierů - zednické, dlaždické a obkladačské práce, bourací a sádrokartonářské práce. Na základě Vašich požadavků, případně pokynů Vašeho projektanta či architekta Vám dodáme kompletní stavební práce, od bourání starého zdiva a obkladů, po dláždění a obklady a suché i tradiční zdění. Samozřejmostí je zajištění odvozu suti a stavebního odpadu. S realizací vždy souvisí stěhování a kompletní úklid - mytí oken, dveří, podlah, čištění koberců a jiné práce, které lze u nás také objednat.

Načítání trvalo 2.5758 sekund.