+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

T-vize

Klíčová slova: termografie, termovize, t-vize, termogram

E-mail: info@t-vize.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2012

Popis: Prvotním impluzem pro spuštění T-vize bylo vidění potenciálu v lokalizaci úniků tepla ze staveb, uvědomění si dalších možností využití na sebe nedalo dlouho čekat. K činnosti provádění termografie pozemních staveb, pro které je nejefektivnější využití v období zimních měsíců, postupně přibývají další činnosti umožňující práci projektu T-vize i v období, která nejsou optimální pro využití v oblasti pozemního stavitelství. A lokalizace úniků tepla ze staveb.

Web: www.t-vize.cz

Další související informace

Termogram.cz

termovize, termogram, zateplení budov – Termovizní měření zateplení budov s garancí nejnižší ceny na trhu. Mimo měření úniku tepla provádíme měření pro průmysl, domácnosti (rozvodny, kabeláže) a medicínu. Poskytuje společnost Workswell, s.r.o.

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0569 sekund.