+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

T-vize

Klíčová slova: termografie, termovize, t-vize, termogram

E-mail: info@t-vize.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2012

Popis: Prvotním impluzem pro spuštění T-vize bylo vidění potenciálu v lokalizaci úniků tepla ze staveb, uvědomění si dalších možností využití na sebe nedalo dlouho čekat. K činnosti provádění termografie pozemních staveb, pro které je nejefektivnější využití v období zimních měsíců, postupně přibývají další činnosti umožňující práci projektu T-vize i v období, která nejsou optimální pro využití v oblasti pozemního stavitelství. A lokalizace úniků tepla ze staveb.

Web: www.t-vize.cz

Další související informace

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.1990 sekund.