+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

T-vize

Klíčová slova: termografie, termovize, t-vize, termogram

E-mail: info@t-vize.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2012

Popis: Prvotním impluzem pro spuštění T-vize bylo vidění potenciálu v lokalizaci úniků tepla ze staveb, uvědomění si dalších možností využití na sebe nedalo dlouho čekat. K činnosti provádění termografie pozemních staveb, pro které je nejefektivnější využití v období zimních měsíců, postupně přibývají další činnosti umožňující práci projektu T-vize i v období, která nejsou optimální pro využití v oblasti pozemního stavitelství. A lokalizace úniků tepla ze staveb.

Web: www.t-vize.cz

Další související informace

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.