+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Technický dozor investora

Klíčová slova: technický dozor investora

E-mail: strazciwebu2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Stavební firma Praha Redstav-Zabýváme se veškerými stavebními prácemi při provádění staveb pozemních a inženýrských včetně jejich změn, údržby a odstraňování. Zajišťujeme technický dozor investora. Stavební firma Praha Redstav-Zabýváme se veškerými stavebními prácemi při provádění staveb pozemních a inženýrských včetně jejich změn, údržby a odstraňování. Zajišťujeme technický dozor investora.

Web: www.technicky-dozor-investora.net/

Další související informace

Haajovo blog

blog, weblog, linux, podnikání, technický koutek – Haajovo weblog o všem. Podnikání, zábava, technický koutek, fotografování a další. Blog mladeho studenta.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Studio Skabit

projekty, stavby, domy, dozor – ZAMĚŘENÍ A ZAKRESLENÍ STÁVAJÍCÍHO STAVU OBJEKTŮ TECHNICKÉ POSOUZENÍ STAVU OBJEKTU PODKLADY PRO VYPRACOVÁNÍ ENERGETICKÝCH ŠTÍTKŮ BUDOV ARCHITEKTONICKÉ STUDIE OBJEKTŮ NÁVRHY INTERIÉRŮ NÁVRHY NÁBYTKU NÁVRHY ÚPRAV ZAHRAD ZPRAC. PROJEKTOVÉ DOK. PRO STAVEBNÍ POVOLENÍ ZPRAC. PROJEKTOVÉ DOK. PRO PROVEDENÍ STAVBY JEDNÁNÍ S DOTČENÝMI ORGÁNY VE STAVEBNÍM ŘÍZENÍ VYŘÍZENÍ STAVEBNÍHO POVOLENÍ STAVEBNÍ KONZULTACE POMOC PŘI VÝBĚRU DODAVATELE STAVBY ODBORNÝ STAVENÍ DOZOR PŘI REALIZACI STAVBY POMOC PŘI LEGALIZACI „ ČERNÝCH „ STAVEB

Načítání trvalo 0.0712 sekund.