+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tekuté sklo Nanopool

Klíčová slova: Tekuté sklo, Nanopool, povrchové úpravy materiálu

E-mail: info@debold.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Nabízíme aplikaci ultratenkých povrchových úprav materiálu. Takto ošetřené materiály odolávají vodě a jsou také odolnější proti chemickým přípravkům i UV záření a nečistotám. Vhodné je použití tekutého skla při ochraně před graffiti. Naše společnost DeBold s.r.o. je držitelem Certifikátu IHK – nanotechnik, vydaného Obchodní a průmyslovou komorou v Saarlandu, Spolková republika Německo, který opravňuje k odbornému provádění ultratenkých povrchových úprav – aplikace „tekutého skla“.

Web: www.debold.cz/

Další související informace

Crystal HeArt

broušené sklo, Bohemia, křišťál, sklo, olovnatý – Výroba a prodej ručně broušeného olovnatého křišťálu. Vyrábíme tradiční české dekory, ale na přání zákazníků vyvzorujeme nové dekory pro jejich trh. Dále se zabýváme výrobou dárkových předmětů k různým příležitostem, jako jsou firemní dárkové předměty s logem, sportovní poháry atd.

Skleničky-Obchod.cz

sklenicky, sklo, ryte, brousene, sklenice,darkove – Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu! Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu!

SKLOBENDL - sklenářství

sklenářství, sklářství, sklo, akvárium, sklenáři – Sklenářství SKLOBENDL, veškeré sklenářské práce - zasklívání a rámování, lepení akvárií a nábytku, barevné obklady a montáže zrcadel. Naší specializací jsou skleněné příčky, dveře otvíravé i posuvné a sprchové zástěny.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.