+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tekuté sklo Nanopool

Klíčová slova: Tekuté sklo, Nanopool, povrchové úpravy materiálu

E-mail: info@debold.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Nabízíme aplikaci ultratenkých povrchových úprav materiálu. Takto ošetřené materiály odolávají vodě a jsou také odolnější proti chemickým přípravkům i UV záření a nečistotám. Vhodné je použití tekutého skla při ochraně před graffiti. Naše společnost DeBold s.r.o. je držitelem Certifikátu IHK – nanotechnik, vydaného Obchodní a průmyslovou komorou v Saarlandu, Spolková republika Německo, který opravňuje k odbornému provádění ultratenkých povrchových úprav – aplikace „tekutého skla“.

Web: www.debold.cz/

Další související informace

Vetrotech

protipožární sklo, protipožární dveře – Vyrábíme a dodáváme čiré bezpečnostní protipožární sklo a protipožární dveře. Společnost Vetrotech Saint-Gobain se specializuje na výrobu a vývoj protipožárních skel vysoké kvality. Tato skla jsou díky použití moderních technologií čirá (bez drátěné vložky), čímž se zvyšuje transparentnost a přenos denního světla do interiérů budov.

K-LIGHTS s.r.o.

Lustry, svítidla, malované sklo, vysoký smalt – Česká firma se zaměřením na výrobu svítidel. Portfolio: Lustry, svítidla, malované sklo, vysoký smalt, broušené sklo, kandelábry, osvětlení, nástěníky, křišťál, lampy, repase, čištění svítidel, řešení na klíč, restaurování.

Fispo.cz - Největší e-sh

Servis úklidové techniky, speciální úpravy průmys – Prodej čisticí a úklidové techniky,chemie a úklidových prostředků. Široká nabídka a servis vysavačů, centrálních vysavačů, extraktorů, parních čističů; mycích, jednokotoučových a zametacích strojů, vysokotlakých čističů.

Načítání trvalo 0.0760 sekund.