+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tekuté sklo Nanopool

Klíčová slova: Tekuté sklo, Nanopool, povrchové úpravy materiálu

E-mail: info@debold.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Nabízíme aplikaci ultratenkých povrchových úprav materiálu. Takto ošetřené materiály odolávají vodě a jsou také odolnější proti chemickým přípravkům i UV záření a nečistotám. Vhodné je použití tekutého skla při ochraně před graffiti. Naše společnost DeBold s.r.o. je držitelem Certifikátu IHK – nanotechnik, vydaného Obchodní a průmyslovou komorou v Saarlandu, Spolková republika Německo, který opravňuje k odbornému provádění ultratenkých povrchových úprav – aplikace „tekutého skla“.

Web: www.debold.cz/

Další související informace

Umělecké zpracování skla

vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, – Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky. Naše firma se zabývá uměleckým zpracováním skla formou fusingu, pískování, broušení, tvorbou vitráží a skleněných plastik.

NORDRESINE.CZ

stavebni chemie, prodej stavebnich materialu – Společnost NORD RESINEŸ SPA Vám poskytuje materiály v oblasti stavební chemie. Tekuté impregnační přípravky, lepidla, hydroizolace, ošetřování povrchů z pálených cihle,kamene, sanace betonu a další...

Fispo.cz - Největší e-sh

Servis úklidové techniky, speciální úpravy průmys – Prodej čisticí a úklidové techniky,chemie a úklidových prostředků. Široká nabídka a servis vysavačů, centrálních vysavačů, extraktorů, parních čističů; mycích, jednokotoučových a zametacích strojů, vysokotlakých čističů.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.