+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tepelna-cerpadla.name

Klíčová slova: tepelná čerpadla voda vzduch

E-mail: info@tepelna-cerpadla.name

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2009

Popis: Tepelná čerpadla - informační portál o tepelných čerpadlech. Možnost zadání poptávky. Tepelná čerpadla voda - vzduch, země - voda, vzduch - vzduch, tč, dotace na tepelná čerpadla, zemní kolektory.....

Web: www.tepelna-cerpadla.name

Další související informace

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Nabízíme komplexní zajištění projektu ekologického vytápění, získání dotace, kompletní realizace či jednotlivé dodávky a montáže. Dodáváme tepelná čerpadla, podlahové topení, solární kolektory. Autorizovaná montážně obchodní firma s kolektivem zkušených techniků zajistí uvedení do provozu i servis.

Tepelná čerpadla Dimplex

tepelná čerpadla, tepelná čerpadla vzduch voda – Tepelná čerpadla Dimplex přináší úsporu nákladů na vytápění, bezobslužný provoz, žádné emise na místě čerpadla, výhodnou sazbu na elektřinu pro tepelná čerpadla a tím i pro celou domácnost. Tepelná čerpadla patří k ekologicky a energeticky šetrným vytápěcím systémům.

CTC Plzeň s.r.o.

tepelná čerpadla vzduch voda, solární systémy – Nabízíme návrh, prodej, montáž a servis tepelných čerpadel vzduch-voda a solárních systémů pro ohřev TUV a vytápění. Poskytujeme kompletní služby včetně vyřízení dotace Zelená úsporám. Dodáváme tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan a Hitachi Yutaki, dále solární systémy Propuls.

Načítání trvalo 2.4182 sekund.