+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tepelná čerpadla

Klíčová slova: Hennlich, G-TERM, Waterkotte, ekologické vytápění

E-mail: gtermkatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2012

Popis: Komplexní dodávky centrálních mazacích systémů LINCOLN do všech odvětví průmyslu, kvalitní mazací technika - mazací hlavice, mazací lisy a přístroje, automatické maznice, přečerpávací technika atd.

Web: g-term.hennlich.cz

Další související informace

THERMOPLAST - plasty

termoplasty termoplast podlahové topení vytápění – Thermoplast Česká republika se zaměřuje na vývoj, výzkum a výrobu komponentů pro podlahové topení. V našem sortimentu najdete zrcadlové fólie, revoluční stabilizační příchytku U80, potrubí Pex/Al/Pex 16x2, natloukací příchytku, speciální funkční hmoždinku a mnoho dalších výrobků. Navštivte naše webové stránky www.thermoplast.cz a dozvíte se víc!

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, topení, vytápění – Tepelné čerpadlo je vhodné pro vytápění nízkoenergetických domů stejně jako pro rekonstruované objekty. Vyplatí se všude tam, kde chceme ušetřit energii.

Spalovny Odpadu

spalovny odpadu, spalovny, ekologické spalovny, ná – Poskytujeme informace o výhodách spalování odpadu.V ČR se plně provozují tři spalovny odpadu - Praha – Malešice, Brno a v Liberci.Jejich zařízení je přizpůsobeno na ekologické využití odpadu – EVO. Je prokázáno, že i zatím tyto tři spalovny dokáží zlikvidovat zhruba půl miliónu tun komunálního odpadu, který by jinak skončil na skládkách. V poslední době jsou podporovány i další projekty na výstavbu spaloven.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.