+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

THERMOPLAST - plasty

Klíčová slova: termoplasty termoplast podlahové topení vytápění

E-mail: info@thermoplast.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2008

Popis: Thermoplast Česká republika se zaměřuje na vývoj, výzkum a výrobu komponentů pro podlahové topení. V našem sortimentu najdete zrcadlové fólie, revoluční stabilizační příchytku U80, potrubí Pex/Al/Pex 16x2, natloukací příchytku, speciální funkční hmoždinku a mnoho dalších výrobků. Navštivte naše webové stránky www.thermoplast.cz a dozvíte se víc!

Web: www.thermoplast.cz

Další související informace

PODLAHOVÉ TOPENÍ BOHEMIA

podlahové topení vytápění stavebnictví topenářstv – Nabízíme profesionální topenářské práce a služby v oboru podlahového topení, odborné zkušenosti získané mnohaletou praxí a příjemný poměr ceny a kvality našich služeb. Zpracováváme nezávazné cenové nabídky zdarma - vyplňte formulář na našich webových stránkách a dozvíte se víc!

Podlahové topení Brno

topení, vytápění, podlahové, podlahové topení – Teplovodní podlahové topení dodáváme a montujeme po celém území Jihomoravského kraje. Zkušení obchodně-techničtí poradci, pánové Roman Odehnal a Jiří Jurák Vám rád poradí s výběhem nejvhodnějšího topného systému do Vašeho domu. Celkem jsme naprojektovali a zrealizovali více než 1.600 topných systémů v rodinných domech.

Elektrické podlahové topení

elektrické podlahové topení – Elektrické podlahové topení představuje moderní alternativu vytápění, která je velice komfortní a pohodlná. Informační web o elektrickém podlahovém topení, který vám prozradí, jak funguje, jaké jsou jeho možnosti a další.

Načítání trvalo 2.7823 sekund.