+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Thermosilit

Klíčová slova: Thermosilit, izolační materiál, sypaný izolační,

E-mail: prodej@novematerialy.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2011

Popis: Thermosilit je látka ve formě pelet nebo granulí, která se vyrábí pomocí patentovaného výrobního procesu ze speciálního křemičitého písku. Thermosilit nehoří!Thermosilit, izolační materiál, sypaný izolační materiál, izolace odolná proti ohni

Web: thermosilit.cz/

Další související informace

Grenaisol - Izolační desk

Grenaisol, Izolační desky pro stavbu krbů a kamen – Grenaisol, Izolační desky pro stavbu krbů a kachlových kamen. Izolační desky Grenaisol mají daleko širší využití, než jen při stavbě krbů a kachlových kamen. Využití najdou jak v domácnosti, průmyslu ( různé pečící a sušící zařízení, sklářství ) , tak i ve stavebnictví.

Internetový obchod se sta

Stavební materiál, stavebniny, ISO, izolace, izola – Internetové stavebniny se sortimentem veškerého stavebního materiálua rozšířené o nabídku tepelných izolací a hydroizolačních materiálů. Výhodné ceny na veškerý sortiment s možností množstevních slev nás řadí mezi nejlevnější prodejce materialů.

Stavební materiál

Stavební materiál, stavebniny – Stavební materiál - na co si máte dát pozor při nákupu stavebnin online. Stavíte dům, potřebujete stavební materiál a hledáte levné online stavebniny? Poradíme Vám, kde nakoupíte kvalitní stavební materiál a navíc výrazně ušetříte.

Načítání trvalo 0.0849 sekund.