+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tizzio - luxusní koupelny

Klíčová slova: koupelny, vany, sprchové kouty, obklady

E-mail: info@tizzio.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. prosince 2007

Popis: Nabízíme kvalitní zboží a nadstandardní služby. Náš široký sortiment pro luxusní koupelny tvoří vany, masážní vany, minibazény, sprchové kouty, sprchové systémy a sprchy, parní kabiny, obklady a dlažby, umyvadla, WC, pisoáry, bidety, podlahové žlaby, baterie, koupelnový nábytek a koupelnové doplňky.

Web: www.tizzio.cz/eshop/

Další související informace

Koupelny-eshop.com

sprchové kouty, vanové zástěny, vany, baterie – Internetový obchod s kvalitním koupelnovým vybavením jako jsou sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, sprchové boxy, sprchové masážní panely, koupelnové baterie, akrylátové vany, infrasauny, SPA bazény nebo hydromasážní systémy.

koupelnovevybaveni.cz

sprchové kouty, vany, vanové zástěny, hydromasáže – Internetový obchod. Kompletní sortiment s koupelnovým vybavením. Nabízíme sprchové kouty, vany, vanové zástěny, hydromasáže, parní boxy, infrasauny, vod.baterie, koupelnový nábytek, geberit. Pravidelné akce a slevy na vybrané zboží.

SPA Home wellnes studio

sprchové vaničky, zástěny, vany, umyvadla, – Spa HOME je nový koncept relaxace od společnosti SYSTEMPOOL. S námi máte možnost vychutnat všech výhod autentické SPA v pohodlí vašeho domova. Nabízíme produkty Wellness pro nejnáročnějšéí zákazníky, známé pro svojí snadnou instalaci a nízkými nároky na údržbu. Projektujeme a vyrábíme sauny, vířivky, koupelnové vybavení, jako jsou sprchové vaničky, zástěny, vany, umyvadla, sprchové kouty a koupelnové doplňky. Hledáte-li nejen krásu v detajlu, ale komfort a dlouhotrvající kvalitu produktů, pak navštivte náš nový pražský showroom. Jsme pro vaše Wellness ideálním partnerem.

Načítání trvalo 2.5554 sekund.