+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TOJAKO ateliér

Klíčová slova: projekty rodinných domů, nízkoenergetické, pasivní

E-mail: tomas@tojako.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: Architektonický a projekční ateliér se zaměřením na projekty rodinných domů. Zpracování všech stupňů projektové dokumentace - od architektonické studie až po prováděcí projekt. Energeticky úsporné stavby, nízkoenergetické a pasivní domy. Nabízíme komplexní řešení.

Web: tojako.cz

Další související informace

Projekty rodinných domů -

projekty rodinných domů, typové projekty – Nabízíme projekty rodinných domů. Cihelné domy, dřevostavby. Katalog typových projektů rodinných domů. Zajišťujeme také individuální projekty rodinných domů. Naleznete u nás on-line objednávky typových projektů.

Dřevostavby - Palis Plzeň

dřevostavby, dřevostavba, nízkoenergetické – Stavíme nízkoenergetické domy ze dřeva, rekreační chaty, penziony, klubovny, školy, výrobní a skladové haly, altány, pergoly, přístřešky pro auta, šatny a další bytové a nebytové stavby. Nabízíme široký sortiment zahradního nábytku, kůlů, palisád, domků na nářadí a zahradní archutektury. Navrhneme a zrealizujeme dětská hřiště, prolézačky a houpačky pro děti. Vše pro dřevěné domy a dřevostavby.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0698 sekund.