+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TOJAKO ateliér

Klíčová slova: projekty rodinných domů, nízkoenergetické, pasivní

E-mail: tomas@tojako.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: Architektonický a projekční ateliér se zaměřením na projekty rodinných domů. Zpracování všech stupňů projektové dokumentace - od architektonické studie až po prováděcí projekt. Energeticky úsporné stavby, nízkoenergetické a pasivní domy. Nabízíme komplexní řešení.

Web: tojako.cz

Další související informace

Projekty rodinných domů

projekty rodinných domů – Nabízíme zpracování projektů rodinných a bytových domů, projektové dokumentace, položkových rozpočtů, energetiky. Katalog novostaveb 2011 pro celou Českou republiku. Kompletní vyřízení všech povinných projektových a administrativních příloh ke stavebnímu povolení. Vizualizace architektonického ztvárnění exteriérů a interiérů budov, vybavení kuchyní, koupelen a nábytku.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.