+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

tomek-projekt

Klíčová slova: projek rd energetický průkaz audit stavební penb

E-mail: tomek-projekt@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2011

Popis: Zpracování projektové dokumentace v rozsahu: Studie Pro územní řízení Pro stavební řízení Pro vyřízení bankovních úvěrů Pro provedení stavby Zaměření stávajícího stavu objektů Inženýrské činnosti: Vyřízení stavebního řízení všech stupňů Zajištění podkladů pro stavební řízení – vyjádření dotčených institucí Specifické činnosti: PENB – projektovou dokumentaci dodáváme včetně průkazu energetické náročnosti budovy Výkazy výměr a rozpočty pro vyřízení úvěrů a poptávku dodavatelů Statické výpočty a statická optimalizace staveb Uvolňování dispozic odstraňováním nosných konstrukcí při rekonstrukcích Průkazy energetické náročnosti budovy Požárně bezpečnostní řešení staveb Vizualizace a 3D modely budov, umístění 3D modelu do reálné fotografie Poradenská činnost: Při koupi pozemku – hodnocení základových podmínek, dostupnost sítí. Při koupi nemovitosti – hodnocení stávajícího stavu, vad a odhad rekonstrukčních prací. Provádíme stavební průzkumy: Inženýrsko-geologické Radonové Stavebně technické Statické Statická činnost: Statické výpočty všech typů konstrukcí Výkresová dokumentace pro stavební povolení všech typů konstrukcí Prováděcí dokumentace betonových konstrukcí Řešení krovů pro RD bez nutnosti umístění sloupků a uvolnění dispozice

Web: www.tomek-projekt.cz

Další související informace

Lešení

lešení, stavební pomůcky – Pokud sháníte lešení na vaši stavbu, pak jste na správném místě. U společnosti KOV-KV si můžete zakoupit i vypůjčit stavební výtahy i lešení. Všechny naše služby jsou poskytované za velmi rozumnou cenu. Spolehněte se na kvalitu.

Nejvýhodnější stavební

stavební spoření – Jak získat nejvýhodnější stavební spoření na trhu vám doporučí finanční poradce, který nabízí své rady zájemcům o vlastní bydlení. Pro získání nejvýhodnějšího stavebního spoření na trhu je optimálním řešením obrátit se na zkušeného finančního poradce.

Energetický průkaz budovy

Energetický průkaz budovy – Energetický průkaz budovy slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie (a tedy i nákladů) potřebných pro provoz. Může sloužit jak stávajícím majitelům a uživatelům objektu, tak i realitním kancelářím a zájemcům o koupi či pronájem domu, jako jeden z nástrojů proVíce informací o energetických štítcíchstanovení výše kupní ceny nebo nájmu. Energetický průkaz budovy se zpracovává pro rodinné i bytové domy i pro budovy v sektoru služeb a výroby.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.